Aká jedálenská stolička je najlepšia?

adkahaj
10. máj 2014

Ahojte 🙂 chystam sa pomaly kupovat vybavu pre dietatko moje a chcela by som radu ohladom stolicky. Na trhu je obrovske mnozstvo vselijakych druhov aj cenovo je to rozmanite preto sa chcem opytat, co by ste mi odporucili. Mam prve babo takze nemam abdolutne ziadnu predstavu co by mala mat a co je najlepsie. Okrem toho som videla mixer Phillips avent, ktory zeleninu rozmixuje ale aj uvari, aky mate nato nazor? kupovat nieco take? Na jednej strane som pocula ze je to zbytocne vyhodenie penazi lebo stoji 130 € ale na strane druhej ze vraj zostava viac vitaminov v zelenine ako keby som ju normalne uvarila.
Dakujem velmi pekne za kazdu radu 🙂

dobromila1111
10. máj 2014

@adkahaj
Ahoj, odporúčam takú stoličku, ktorá sa dá polohovať, od sedu až po poloľah. Výhodou je vtedy, keď ešte bábo nesedí a už sa prikrmuje. My máme Chicco, starší model.
A ten mixér je na tebe. My máme tyčový od Phillips, úplne stačí.
Tak všetko dobré🙂

something
10. máj 2014

ak chces pre maleho babo, tak polohovacia, ak pre starsie, jednoznacne tak z ikey, jednoducha, super sa cisti, dieta tam super sedi, stoli je v dobrej vyske

prasiatko30
10. máj 2014

Pokial si este len tehotna tak to je zbytocne kupovat tak dopredu v zakladnej vybave v klude pockaj aj do 6-7m

U nas jednoznacne trip-trap stolicka jedina vec z celej vybavy pre novorodencs co este stale pouzivame - starsia dcera ma 7r a pouziva ju od 6-7m

esterba
10. máj 2014

Ahoj, ten parný hrniec s mixérom od Aventu je také prdítko, príkrmy budeš výlučne malému robiť relatívne krátko a potom už ho nevyužiješ. Ak máš parný hrniec pre celú rodinu tak ten, alebo ak nie, môžem odporučiť tento http://parne-hrnce.heureka.sk/morphy-richards-4... Môžeš variť aj v každej sekcii zvlášť, takže ak budeš pariť napr. len pre babo, stačí zapnúť iba jednu štvrtinu. A uvaríš v ňom potom kľudne aj celý obed. Ja parím zeleninu vždy v miske vo vnútri a potom ju priamo v nej tyčovým mixérom rozmixujem. Umývania je tak ešte menej ako s Aventom.

linibini
11. máj 2014

ahoj, podľa mňa ti to je teraz zbytočné kupovať, stoličku sme kupovali, až keď synček dokázal sám sedieť a to z ikey, jednoduchá, spratná, ľahko umývateľná, dovtedy sme mali požičané lehátko - ale v ňom odmietal ležkať, tak sme papali opretý do pololahu v športovej časti kočíka.

rozinka11
7. nov 2014

Ahojte , ja som kupovala síce obyčajnú ale super stoličku na papanie..Loreli Candy. Je pevná, masívna a zaberá málo miesta, čo bolo pre nás dôležité, keďže máme malú kuchynku. Poťah je na nej odnímateľný a prateľný. Sme s ňou veľmi spokojní. Kupovali sme ju na http://www.biboc.eu/produkty/207/lorelli-candy
Dokonca sme mali poštovné zadarmo emoticon