Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aké hrnce sú najvhodnejšie?

lukihomamina
6. máj 2014

Ahojte baby...chcela by som sa opýtať na Váš názor.....aké hrnce sú podľa Vás najlepšie....čo sa týka kvality ale samozrejme s prihliadnutím na rozumnú cenu. Sadu hrncov, ktorú som používala doteraz mi treba rozšíriť a tak rozmýšľam nad novými....Doteraz som používala nerez ale nepáči sa mi, že tieto hrnce časom ostanú dosť škaredé - také fľakaté. Ja viem, že sa to dá vyčistiť, ale nie vždy mám toľko času, aby som ich leštila. Myslíte, že smaltové hrnce sú pre zdravie nevhodné? Dakujem 🙂

lilysk
6. máj 2014

@lukihomamina ahoj ja mam zepter sadu a tiez mi bolo malo tak som si dokupila Silit hrnce a som max spokojna -maju aj nerez aj smaltovane -odporucam 🙂

bibistec
6. máj 2014

tak ja neviem mame nejake lacnejsie z metra, a v pohodke su . mne zalezi akurat na tom aby nemali kovove uchytky lebo na to treba chnapku alebo utierku a to narychlo neviem vzdy najst a hlavne aby neboli tazke napr. mne sa zepter zdaju straasne tazke. takze len podla toho co ti padne do ruky a samozrejme stitok o kvalite aby si nekupovala cinakovinu.

henrietta77
6. máj 2014

Odporúčam hrnce od TESCOMY.

monciky
6. máj 2014

@lukihomamina
tescoma home profi ma super hrnce a uchytky nejsu nikdy horuce...

boruska11
6. máj 2014

skus Delimano, nic sa v nich nepripali 😵

jamelia
6. máj 2014

my mame berndorf - kupene v akcii .) zatial som spokojna.

martinkova870
6. máj 2014

Ja mám Sandrik a tlakový Zepter. Oboje sú kvalitné a som s nimi nadmieru spokojná. Myslím, že ťažšie hrnce s hrubým dnom sú lepšie pretože dlhšie držia teplo. Čo sa týka Sandriku, je to Slovenská výroba a veľmi kvalitný, používam ho už 6 rokov a hrnce nie sú vôbec fľakaté. Ale každému sedí do ruky niečo iné :D

sono2
6. máj 2014

Minulé som bola prekvapená že v tescu maju značku WMF cena bola fajn. Teda oni dokážu byť drahé ale aj okolo stovky sú už fajn ja mám za 140 štyri a som veľmi spokojná. A to varí o dosť. Aj krátke opečenie znesú napr pri sviečkovej. Určite to. Myslím že tam bola cena do sto a to bola obrovská zľava. Takže normálne mohli stať v pohode dvesto a určite so sklom hore. A sú stale ako nové. Silit lacno nekúpiš, myslím že ani veľa značiek čo tu baby píšu. A sú stale ako nové 🙂

talexa
6. máj 2014

@lukihomamina mám keramické hrnce z planea, vnútro čierne a vonkajšok zelené, fialové sú výborné, ale teraz varím už len v 2 tlakových hrncoch Tefal, od polievok, cez ryžu, zemiaky, mäso, ryzoto, prívarky, proste všetko, okrem cesovín. Tie z planea sú super, nepripaluje sa, ale z časového hladiska u mňa vyhrávajú tlakové 😀

simca06022011
6. máj 2014

neviem teraz znacku... ale davali ich za nalepky v Bille... :P Najlepsie hrnce na svete :P

Tu začni písať odpoveď...

Odošli