Aké kaše chutia vašim detičkám?

kubko
26. máj 2008

Zaujímali by ma vaše skusenosti s kašičkami. Aké najviac chutia vašim drobčekom, aké im nechutia, prípadné problémy s prípravou. Takže sem s vašimi skúsenostami.

najjulinka
31. máj 2008

My papáme všetky kaše. Lucinka nemusí jogurtové a na prvýkrát im nechutila obom čokoládovo-pomarančová, ale už v pohode.
MILUPA je asi naj. To zblajnem aj ja - spomienka na mládi, naši nám MILUPU kupovali, ked bola. A aj vtedy to bola mňamka 😉 😀 😀 😀

ina.b
2. jún 2008

Zatím jsme jen u rýžových kaší. Nejvíc jí chutná Nutrilon, je v ní myslím skořice a vanilka a krááásně voní 😀

incasquaw
2. jún 2008

my papame hami kase, tie mu chutia, dobre su aj HIPP lebo su nesladke, a Nutrilon sme vyskusali 2x, celkom usiel ale Sunarku mi nechcel, hoci bola pekne kremova, ale teraz niekedy kase odmieta celkom, asi to bude tym teplom, tak to riesim mlieckom na olovrant 😉

ilijanka
2. jún 2008

nám chutí Sunarka- ovsená s jablkami, ale vraj aj ostatné Sunarky sú dobré

vavka33
2. jún 2008

Obycajna ryzova nemliecna kasa a kase z francuzkeho mliecka-vanilkova a ovocna.

emjee
6. dec 2008

xyxy • Včera o 10:22
Ahojte baby.Ktore dojcenske kase su najlepsie?Malemu davam vecer(1krat denne)Nutrilon.To znamena ze musim pokracovat aj kasami Nutr?Vraj su sladke a to nie je dobre.Dobra je vraj od Nestle.Chceme zacat od 4.mesiaca.Poradte!!!

mandrea • 1d • Včera o 10:25
ahoj xyxy: ja davam malemu kase nutrilon, sunarka, a aj humana, dokonca som mala uz aj hipp. Jemu chutili skoro vsetky, ale mne sa najviac pozdava nutrilon. V tej sa mi nikdy nestalo, ze by zostali hrcky alebo nieco.
Ja som raz pocula, ze ak malemu davas Nutrilon, tak by si mala zacat takou kasou. Ale neviem, ci je to pravda.
Ja som to nedodrziavala, dozvedela som sa to az nedavno
A prvu kasu davaj ryzovu, ja som ju davala taku redsiu a z flase.

deina • 1d • Včera o 10:27
xyxy, dobre by bolo, kebyze zacnes s nutrilonovou kasou, ak davas nutrilon, teraz maju aj take, ktore su bez cukru. Su to nove balenia, aj nove kase, tie od Nestle mi robili hrcky.

libka1 • 1d • Včera o 10:31
Prva kasa od Nutrilonu je bez cukru, aj ryzova, ale v tej je tusim vanilin. Inac hladat kasu bez vanilinu alebo skorice je o zivot pomaly... nechapacky....

danu • 1d • Včera o 13:50
my papame od Nestle ryzovu

skutik • Včera o 14:08
my davame tiez Nestle ryzovu a redšiu z flaše...

lienka79 • 1d • Včera o 14:44
no su sladsie,ale mne napr.maly take nesladene ryzove vobec nechcel..
Nemusis pokracovat kasou rovnkej znacky,ako mas mlieko
Nam sa osvedcili Nutrilon,HAmi su vyborne

NAjhorsie Hipp, potom Sunarky,Nestle

Ale myslim,ze tu anjdes rozne nazory,lebo aj chute deti su rozne

majcik • 1d • Včera o 18:31
Ja som spokojna s HAMI kasami.

abetka • 2d • Včera o 18:32
aj nam od zaciatku chutili len Hami

katka.m • 2d • Včera o 19:37
Ja používam Nestle ale nemliečne, pretože odsávam svoje mliečko. Som s nimi veľmi spokojná, žiadne hrudky a mali sme ryžovú a teraz osemzrnú.

daisy33 • 1d • Včera o 21:07
katka.m a ked si pouzivala svoje mliecko, si ho aj ohriala? nemala si toriedke? lebo ja som skusala, nevedela som ci to mliecko mam ohriat, a ked som to zarobila bolo ro hustejsie a o chvilu mi ta kasa zredla. teraz papame mliecne kase.

martina46 • 1d • Včera o 21:43
hami tiez nie su hrcky. a mne sa nutrilon nezdaju sladke
alebo zeby som uz bola taka presladena ja?

jolanka • 2d • Včera o 22:28
ja jsem spokojena s hami- mlecne i nemlecne a nestle.

annag • 3d • Včera o 23:00
xyxy - ak chceš začať dokrmovať, tak najprv zeleninku, ovocie a až potom kašu, príkrmy znamenajú, že sa prechádza z mliečnej výživy na nemliečnu, tá je pre trávenie a výživu dôležitá. Potom môžeš skúšať rôzne značky. Ale začni mrkvičkou.

ciska • 1d • Včera o 23:05
ahoj ja davam len nestle kupujem v rakusku nestle alete. nerobia hrcky a malej chutia. akurat maju len 4 druhy:(

bereninka
8. apr 2009

Holky, poraďte, když má malý problém se zácpou, nesmí rýži. Jaká kaše by pro něj byla vhodná? Ty od Hami jsou všechny rýžové??? 😅

stvura
9. apr 2009

Ked je zapcha vobec nedavaj kasu....radsej daj slivkovu vyzivu!
Nam nechutia ziadne kase a to mam doma asi trojo roznych...mozno casom ked mu ich budem robit s mlieckom, lebo len tak s vodou maleho nezaujali a nechcem mu zbytocne zatazovat zaludok.

cessy
9. apr 2009

ja malemu varim pohankovu, kukuricnu, ryzovu a zatial sme s kakanim problem nemali. krabicove vobec nedavam 😕

sambucca
11. jún 2010

holky bacha, tohle jsem dneska nasla na netu http://www.novinky.cz/ekonomika/203013-detska-k...

vivia7
21. jún 2010

Ahojte ja sa chcem opytat do Nestle ide aj mlieko?

brusinka.pusinka
21. jún 2010

Kubko my dáváme kaše všelijaké ale nejraději ze zdravé výživy kukuřičnou,jáhlovou, pohankovou a rýžovou. Dají se dělat mléčne i nemléčné a dají se ochutit na sladko i se zeleninkou 😉 Jinak jezdím do polska a u babiček máme kaše Hami z polska jsou chutné ale my je dáváme spíš jako přenídavku 😉

mata1976
24. jún 2010

davate niektora bio-kase babylove z DM?

mata1976
24. jún 2010

brusi, oplati sa kupovat Hippky v PL? Manzel tam casto cestuje sluzobne, tak by som mu dala kupit... 😉 😉 😉

chtoura_ba
25. jan 2013

@mata1976 Cau, ja teda malemu nedavam tie klasicke kase napr. z DM lebo ked si precitam zlozenie na 10 riadkov az ma mdloby chytaju...ja malemu kupujem len BIO kase znacku Holle alebo Lebens Wert BIO ale tiez DM kasu BabyLove, ktora tiez nic ine okrem tej ktorej muky a vitaminu B neobsahuje. Toto su ciste kase bez cukru, chemikalii a inych hnusov, ktore dieta podla mna nema co jest. Ja ich zarabam bud s vodou alebo BIO nehomogenizovanym mliekom od zn. Demeter a ochucujem ovocim.