Aké mlieko kojenej ?😟

moncek88
18. jún 2018

Mamičky... potrebujem poradiť...moja dcéra 9mesiacov je dojcena... papá skoro všetky...no mlieko 3,5% nechce.. plánujem... chcela by som... tak pred rokom prestať dojčiť...no ako keď mi nechce mlieko?
Je tu taká mamička čo nedávala UM ale prešla z materského na normále?
Ďakujem

silvia610
18. jún 2018

Moj maly um nemal... do dnešného dňa nevie ako chutí a bude mat 3r

lorela
18. jún 2018

@moncek88 Normálne mlieko je vhodné až od 2 rokov kvôli tráveniu.
Pochopiteľne, že sa nájdu maminy, ktoré dávali oveľa skôr. Zváženie je na tebe...

beky1813
18. jún 2018

Prva sa odstavila v 14 mesiacoch, umele nechcela, tak dostavala kravske

slimstar
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kddd
18. jún 2018

Moja mala má rok a dojčená a keď som doktorke povedala že som jej dala skúsiť kravské mlieko tak až lapala po dychu či som normálna ☺️

pininka
18. jún 2018

Nasej som zacala presne na devat mesiacov davat babylovr,dovtedy bola len kojena. trvalo asi dva tyzdne kym si zvykla na flasu a ine mlieko nechce a ani jej nedavam. Syn z kravskeho mlieka dost hnackoval, tak pockam aj u dcery este, ma 14 mesiacov.

ave17
18. jún 2018

A prečo jej chceš dať kravske,veď daj umelé mlieko.

33fialka
18. jún 2018

Moje deti od roka prešli na normálne mlieko ale 1,5% to s najkratšou trvanlivosťou u nás je to Sabinovske na odporúčanie lekárky.. Staršie dieťa mi z 3,5% keď som skúsila dať zvracalo a lekárka povedala že je ťažšie stráviteľné že mam dávať 1,5%. Samozrejme som ho prevárala

karmela
18. jún 2018

@moncek88 ja by som dala UM 9mes je ešte skoro na kravské mlieko.Hoci my sme boli takto odchovaný ale teraz je ina doba.Skus umelé mliecko

katka1416
18. jún 2018

Ja som dcere davala kravske mlieko od 8 mesiacov a nemali sme problémy žiadne,ani doktorka s tym nemala ziadne problémy, mladsiu som prestala kojiť v 23 mesiacoch a nedavam jej žiadne mlieko, ale kravske vypije bez problemov, aj kakao na raňajky... Nepytala mlieko tak som jej ho nevnucovala

michaella94
18. jún 2018

urcite by som presla na um kravske tak skoro urcite nie....a preco chces nahradit materske mlieko umelym alebo kravskym??

petagal
18. jún 2018

My sme teda na UM, ale doktorka bola úplne v pohode s tým, že by som malej dávala kravské alebo kozie mlieko. Povedala, že neriešiť, čo som bola prekvapená, ale prevariť

baccio
18. jún 2018

Tak ja neviem ..možno som divná ale ani jedno moje dieťa nepilo UM všetky prešli z kojenia aj počas neho na normálne mlieko a nič im nikdy nebolo.Kojila som rok až dva každé ináč ale naozaj s tým problém nebol.Ale je fakt že som ho nedávala ako náhradu stravy.Ale keď už deti papali polievočky, chlebík, nejaké ovocie , zeleninku tak vtedy prišlo narad aj mlieko.Bolo to okolo 10-12 mesiacov každé ináč.