Aké mlieko používate na prípravu príkrmov?

anavila
17. sep 2008

chcem malej urobit krupicu a neviem, ci mam normalne varit sunar, alebo dat kravske..mala ma takmer 8 mesiacov. Neviem si ten sunar nejako predstavit, ako ho varim....poradte rposim

sirinka
17. sep 2008

uvar krupicu vo vode a potom do trosku vychladnutej zamiesaj sunar 😉
len radsej postupne, aby z toho nebol beton ako moja prva krupica 😀

kaskya
17. sep 2008

radšej si kúp krabicovú kašu. tú pridáš len do teplej vody, pridáš sušené mlieko, rozmiešaš a malá môže baštiť.

anavila
autor
17. sep 2008

vidis, sirinka, to ma ani nenapadlo, to je dobry napad.... kaskya, idem varit teraz a mam doma len krupicu, a vonku do tej zimy nejdem, uf to je ale zima co???
vratim sa k tej krupici, aj ja som minule varila vo vode, a dopadlo to hrozneeeeeeeeeee, tiez beton..tak vdaka 🙂

kaskya
17. sep 2008

anavila my tiez len doma sedime. otrasne. posedime uz asi do jari ☹

flima
17. sep 2008

ahojte, co sa mysli po pojmom sunar? ja totiz zatial iba kojim. pre istotu som si po narodeni malej kupila sunar pre pve mesiace zivota. kedze som ho nakoniec nepotrebovala, zostal nevybaleny. mozem aj ten pouzit na kasu, ked bude mat osem mesiacov a budem uz prikrmovat?

ivanapav
17. sep 2008

anavila- aj moja prvá krupica pre malého bola ako beton 😀 .Ja mu dávam kupované kašicky, sú v pohode.

flima - sunar ako značka umelého mlieka.Ale niekto pod pojmom sunar mysli kazdé umele mlieko, ved niekedy iba to bolo. 😉

anavila
autor
17. sep 2008

flima, myslim, ze hej, ze kludne

anavila
autor
17. sep 2008

inak, sirinka, si skvela, prave sme dopapali, zjedla plny tanierik, waw, este raz dik za radu.

flima, a sunar myslim normalny sunar original, sunar premium.
aj ja som doteraz davala kasicky, ale uz mi to lezie krkom, jedno balenie vystaci tak na 3-4 razy...zatial niesom milionarka 😉

manka76
17. sep 2008

ahoj ja varim krupicu z obycajneho mlieka 🙂

kisska
17. sep 2008

manka ja len, ze deti by nemali pit kravske mlieko minimalne do roka a pol, dokonca niekde som citala, ze do troch rokov... ine su kyslomliecne vyrobky (jogurty,acidka a tak)... ja sa tiez chystam zarabat s dojcenskym mliekom a mam kupene kasicky od nestle, kde je vyslovene napisane, ze su s dojcenskym mliekom...

sirinka
17. sep 2008

anavila nasej malej klasicka krupica tiez chuti ovela lepsie ako tie instantne a aspon trochu usetrim 😅
flima kludne ho pouzi do varenia, ja som tiez dostala prvu krabucku a pouzila az ako prisadu do prikrmov a nemliecnych kasi...

prvapomoc
17. sep 2008

anavila aj krupica aj puding sa daju robiť do UM.Normalne si nachystaš požadovane množstvo vody aj prašku ale prašok rozrobíš len v polovici vody,v druhej uvaríš krupicu alebo puding a potom zmiešaš dokopy. 😉

prvapomoc
17. sep 2008

sirinka,tu sa dufam nepochytíme 😀

prvapomoc
17. sep 2008

inak ja na 260 ml flašu davam jednu kopcovitu polievkovu lyžicu krupice a je to pitelné ale tiež mi to trvalo kým som sa trafila 😀