• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké ovocie kupovať v zime pre bábätko?

24. septembra 2012 
Ahojte :slight_smile: chcem sa Vas spytat ake ovocie v ramci prikrmov je najlepsie podavat kedze sa nam blizi zima. Mam totiz skusenost,ze ked kupim v markete mnohe su nedozrete alebo este silno zmrazene :unamused: ake su vase skusenosti,co odporucate?
21. okt 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Varene jablka...? :slight_smile:
21. okt 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malá bude mať rok v zime, ak nie je alergik može aj citrusy, tropické ovocie a vlastne všetko. myslím že v obchode dostať kopu všetkého ovocia, pekného. teda ja tak s tým počítam. ak sa ti bude zdať škaredé, tak sem tam presnidávku ovocnú, ja dávam v nudzi sunarku, má 100% ovocia, bez cukru.
21. okt 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze nam prve prikrmi vysli tiez na zimne obdobia a vlastne aj teraz uz to pomaly zacina, tak sme uzivali a budeme uzivat jablko, hruska a banan.Pre spestrenie sem-tam kupime nejaku vyzivku s inym ovocim, ako malina, jahoda.... :wink:
21. okt 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez davame jablko, hruska, banan. Zo zahradky mam v mrazaku marhulovu dren, tak v pripade nudze ju rozmrazim :slight_smile:
21. okt 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jablko, hruska (zo zahrady mojich rodicov), banan, hrozno. Mam urobene pyre z broskyn a maly uz papa mandarinky, ktore zboznuje. Ak sme na cestach a nemam po ruke ovocie, davam mu kupenu ovocnu presnidavku.
22. okt 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvietocek este pred nedavnom som si nad tym nelamal hlavu ved je dostat vsetko, az pokial som pred nedavnom nevidela dokument, a pozadie ovocia a zeleniny, v zimnych mesiacoch, po prezreti mi naskocil mraz po chrbte a vycitky , co som to spravila ze som davala too ovocie ao maliny a jahody, zo spanielska a inych'''
mojmu strarsiemu synovy, bolo nas viac mamiciek, ktore sme boli zhrozene....
od vtedy kupujem len sezonnu zeleninu a ovocie, a ak sa da tak v zime len kompoty, a vyziva s domacej produkcie...
22. okt 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len domacu jablčnú výživu a banán
22. okt 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viac dávam malému zeleniny ako ovocia.
22. okt 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem,či niekto bude pokračovať v starej téme,ale ide zima a zaujímalo by ma,či idete chystať deťom zeleninu a ovocie na zimu teraz keď je sezóna. Myslím zmraziť zeleninu a napr. zazimovať do pivnice ovocie,ktoré je slovenské a teraz ho dostať kúpiť ako tvrdé jablká a hrušky. Lebo v zime tá dovezená zelenina a ovocie,to bude asi plné chemikálií a nie moc pre deti vhodné. Ďakujem.
24. sep 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok