Aké ovocie kupovať v zime pre bábätko?

kvietocek7
21. okt 2008

Ahojte 🙂 chcem sa Vas spytat ake ovocie v ramci prikrmov je najlepsie podavat kedze sa nam blizi zima. Mam totiz skusenost,ze ked kupim v markete mnohe su nedozrete alebo este silno zmrazene 😒 ake su vase skusenosti,co odporucate?

mywiel
21. okt 2008

Varene jablka...? 🙂

zuzka99
21. okt 2008

malá bude mať rok v zime, ak nie je alergik može aj citrusy, tropické ovocie a vlastne všetko. myslím že v obchode dostať kopu všetkého ovocia, pekného. teda ja tak s tým počítam. ak sa ti bude zdať škaredé, tak sem tam presnidávku ovocnú, ja dávam v nudzi sunarku, má 100% ovocia, bez cukru.

junovka
21. okt 2008

kedze nam prve prikrmi vysli tiez na zimne obdobia a vlastne aj teraz uz to pomaly zacina, tak sme uzivali a budeme uzivat jablko, hruska a banan.Pre spestrenie sem-tam kupime nejaku vyzivku s inym ovocim, ako malina, jahoda.... 😉

elize
21. okt 2008

tiez davame jablko, hruska, banan. Zo zahradky mam v mrazaku marhulovu dren, tak v pripade nudze ju rozmrazim 🙂

trixi
22. okt 2008

jablko, hruska (zo zahrady mojich rodicov), banan, hrozno. Mam urobene pyre z broskyn a maly uz papa mandarinky, ktore zboznuje. Ak sme na cestach a nemam po ruke ovocie, davam mu kupenu ovocnu presnidavku.

erikasadek
22. okt 2008

kvietocek este pred nedavnom som si nad tym nelamal hlavu ved je dostat vsetko, az pokial som pred nedavnom nevidela dokument, a pozadie ovocia a zeleniny, v zimnych mesiacoch, po prezreti mi naskocil mraz po chrbte a vycitky , co som to spravila ze som davala too ovocie ao maliny a jahody, zo spanielska a inych'''
mojmu strarsiemu synovy, bolo nas viac mamiciek, ktore sme boli zhrozene....
od vtedy kupujem len sezonnu zeleninu a ovocie, a ak sa da tak v zime len kompoty, a vyziva s domacej produkcie...

kaskya
22. okt 2008

len domacu jablčnú výživu a banán

kaskya
22. okt 2008

viac dávam malému zeleniny ako ovocia.

lenulien
24. sep 2012

Neviem,či niekto bude pokračovať v starej téme,ale ide zima a zaujímalo by ma,či idete chystať deťom zeleninu a ovocie na zimu teraz keď je sezóna. Myslím zmraziť zeleninu a napr. zazimovať do pivnice ovocie,ktoré je slovenské a teraz ho dostať kúpiť ako tvrdé jablká a hrušky. Lebo v zime tá dovezená zelenina a ovocie,to bude asi plné chemikálií a nie moc pre deti vhodné. Ďakujem.