Aké skúsenosti máte s instantnými kašami?

lodia
30. aug 2006

Zdravicko!
Chcem sa spytat na Vase skusenosti s instantnymi kasickami pre dojcata a batolata...my sme s nimi este nezacali, tak neviem, ci skusat a ktore..doporucili by ste mi? dakujeeemmmmm..myslim hlavne na bezlepkove, ryzove, mliecne, ci nemliecne.. 😅

moen
15. apr 2012

@pia22
ja mám doma mliečnu kašu od Nutrilonu, nevedela som že je aj nemliečna. Malá pije umelé mliečko klasický Nutrilon. Môžem skombinovať nemliečnu kašu od Hami s mliečkom od Nutrilonu?

vodni
15. apr 2012

@moen Určitě myslím kombinovat jde. Kaši od Nutrilonu bych nepoužívala - je v ní cukr... Používám kaše Nestlé (mléčné i nemléčné).

jarkalada
15. apr 2012

@moen určitě kombinovat můžeš. To vždy píšou, aby se kupovalo od té samé firmy a né od konkurence, ale je to jinak jedno 😉

mafianka
22. apr 2012

@moen já myslím že můžeš. Vždyť od toho jsou ty nemléčný kaše, přidáš tam mlíko který mimču vyhovuje ;)

moen
3. sep 2012

Ahojte mamičky. Doteraz som mojej 8 mesačnej dcérke dávala na noc iba umelé mliečko ale okolie ma presvedčilo, že už mám dávať kaše ale nie som s tým spokojná. Po mliečku mi vydržala spať celú noc od 20.00 do 05.20 až 06.00 hod, Kašu dávam o siedmej večer a malá sa mi zobudí okolo 02.00-03.00 hod a musím jej dať mliečko. Môžem prestať dávať tie kaše na večeru a zostať iba pri mlieku?

katyxq
6. sep 2012

@moen Kaše klidně nedávej 🙂, obilniny přidávej k zelenině nebo ovoci - vločky (ve zdravých výživách mají spoustu druhů), trocha instantní neslazené kaše - dělá např. Nomina, Countrylife), křupky, atd

dasaa
25. jan 2013

Ahoj @zvedavamt mohla by si mi poradit.Moja mala pije UM nutrilon HA2 a neviem aku kasu jej mam davat ci mliecnu alebo nemliecnu.Dakujem za odpoved

zvedavamt
26. jan 2013

@dasaa
Ak ju vobec nekojis a pije um mlieko,tak zbytocne este dalsie davat do kase. My sme malej robili kasu so sojovym nutrilonom a konecne bol klud od bolenia bruska. Potom sme davali aj praskove ryzove. Neskvor po roku,lebo dovtedy bola na bezlepkovej diete-pre istotu- sme davali aj ine. Pila aj domace kozie mlieko, len to bolo potrebne moc ochutit aby ho vypila. Kupovali sme instantne kase obycajne-dospelacke-nie te decke ochutene s cukrom. Malej som sladila kase ryzovym sladom a dochucovala nie grankom ,ale karobovym praskom-je pre deti vhodnejsi ako kakao.
Inak teras sa da kupit rastlinne mlieko kadejake,nie ako pred 8r. Dobre sa rozpusta aj fajn chuti kokosove, varime s nim dodnes, krupicovu kasu, palacinky, lievance...

dasaa
26. jan 2013

@zvedavamt dakujem za radu 🙂

silvaaa
26. jan 2013

@dasaa My pijeme taky Nutrilon HA a davam male nemlecne kase (Nestle,Hami) a prodam tam ten Nutrilon HA.Nebo jsem i koupila kasi primo s HA Nutrilonem.

gilmorka
6. jan 2014

Ahojte. Vedeli by ste mi poradit ktora nemliecna kasa od akeho vyrobcu je najvhodnejsia na zarabanie do materskeho mlieka? Mam problem ze ked pridam predpisane mnozstvo prasku,tak je kasa uplne riedka (vraj kvoli enzymu ktory mm obsahuje a stiepi skroby) a bojim sa dava prilis vela prasku aby nebola kasa tazko stravitelna. Je podla vasich skusenosti nejaka instatna nemliecna kasa ktora je primerane husta aj ked sa zaraba do materskeho mliecka? dakujem

julinka29
27. jún 2017
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

Môj malý je bol plne dojcený a tieto kaše som mu začala dávať asi po roku a niečo na spestrenie klasických príkrmov. Väčšinou som mu kaše večer a ráno pripravovala sama z obilnín, ovocia a zeleniny. Najviac mu však chutia kaše od Sunaru. Už pme sprestiedali asi všetky príchute a nievie a ich dojesť.

ninah1486
Autor odpoveď zmazal
Zobraz