Aké výrobky odporučíte na prikrmovanie?

marhulka88
1. okt 2008

chcem sa poradit ake produkty resp. znacky by ste odporucili v ramci prikrmovania napr. kase a pod. dokyna nam odporucila zo znacky nestle ale ja by som si dala poradit odbornickami mamickami 😀 dakujeem

katmi
5. okt 2008

junovka ano,ved to myslim.. ja to tiez tak isto robim.. dnes sme mali mrkvu a zemiak dokopy..zajtra chcem dat karfiol.. potom mame este nejake 3zeleninky a potom som rozmyslala,ze co.. tak skusim jej potom zvysit davku prikrmu.. uvidim co na to povie 🙂
lebo ja kupujem tie hami a tie maju napr.potom uz aj zeleninku s maskom.. a to som jej chcela dat,ked dopapame tie,co mame doma..

junovka
5. okt 2008

Ja osobne som nekupovala taketo prikrmi vobec, pretoze mne osobne sa to protivi 😝 ...a ked som si precitala zlozenie tych vyrobkov, tak mi stacilo uuuuplne. 😖 😉 Ale, kazdeho vec 🙂
Ked som ja davala brokolicu a karfiol, tak som davala len ruzicky, nakoko stopky zvyknu nafukovat 😉

katmi
5. okt 2008

my nemame zahradu, a v obchode ked vidim tu zeleninu,tak sa mi chce grcat.. otras.. tak kupujem tieto Hami.. mne sa zdaju fajn..ja som to chutnala..dokonca to aj chuti ako zelenina..tak asi nebudu az take zle..
kazdpodane dakujem..

adicka111
5. okt 2008

naša Ema už tiež začína papať príkrmy, ale neviem prečo jej nechutí nič iné len mrkva 😉 buď samotná alebo v kombinácii so zemiakmi , jablkom alebo karfiolom, ale nechce nič iné, skúšala som aj samotnú brokolicu alebo karfiol a aj jablko - čerstvé aj ako výživu a včera aj marhuľu, ale nič iné ako tú mrkvu nechce. máte niekto podobnú skúsenosť s "chuťami" vášho bába?

zuka
5. okt 2008

Adicka, aj u nas je mrkva cislo 1 🙂 Je pravda, ze uz davno som nevyskusala spravit jedlo bez mrkvy, cize mozno by uz zjedol jedlo aj bez, ale to vobec nevadi, ved mrkva je zdrava... Samozrejme, ze ovocie a jogurt je bez mrkvy, ale v obede je vzdy. Kamoska mi hovorila, ze je to ok, z hladiska detskej vyzivy sa moze mrkva kazdy den...

lulu24
6. feb 2012

Ahojte,chcem sa spytat dcerka ma 6 mesiacov,je iba kojena od 5 mesiaca sme zacali s prikrmami.Papa zatial iba zeleninku a zopar dni uz aj masko.Mozem jej ponuknut uz aj s spenat s vajecnym zltkom?Ak ano ako ho pripravit?Mozem ho dusit aj na masle,alebo je to priskoro?Mam sice aj starsieho syna ale uz som to akosi zabudla🙂Dakujem za kazdu radu

ninan2
6. feb 2012

@lulu24 Ahoj, spenat a zltko ano, maslo este nie...

lulu24
6. feb 2012

@ninan2 dakujem 😉