Ako a čím zahusťujete príkrmy?

julie6
14. aug 2008

ak chcem zahustit ovocie,ci vyzivu ryzovou kasou/kvoli refluxu,mozem ju jednoduche do neho nasypat,alebo to treba prv zarobit s horucou vodou na dasu a az tak to zmiesat?dik

elinka27
14. aug 2008

julie asi by som to najprv zarobila,ale ked nastruhas jablcko a zahustis to piskotom ci detskou susienkou aj to je dobre,nas maly to nevygrcka

zuka
14. aug 2008

Julie, ja rovno nasypem kasu a je to ok, tak sa to aspon najlepsie zahusti...

nikuska123
14. aug 2008

Ahojky ja to robim podobne, bud to dam kasu alebo piskotku , ci detsku susienku.

peta1510
14. aug 2008

Julie,a ten Nutriton by na to nebol?

katulienka1
14. aug 2008

julie, aj ja rovno nasypem ryžovú kašu do ovocia a je zahustené 😉

andy80
14. aug 2008

já jsem zahušťovala piškotem, rýžová kaše mě nenapadla

bublinkajasminka
15. aug 2008

ja ryžovou múkou čosom kúpila v racio predajni

tamia
15. aug 2008

zahusťovala som ryžovou kašou tak, že som dala otrhu ohriať ovocie, minimálne a potom som tam dala kašu a rozmiešala a bolo. Všetko sa pekne rozmiešalo a žiadne hrčky 😉

zuka
15. aug 2008

Inak, ryzova kasa je dobra aj preto, ze obsahuje skrob, ktory by mal byt zahrnuty v jedle, ak je tam masko 😉 Ja zahustujem aj inymi kasami. Momentalne mam Alnatura z DM, 4-obilninovu (ryza, kukurica, pohanka, psenica)

wali
15. aug 2008

vacsinou som zahustovala ryzovou kasou, ale niekedy aj pomletymi ovsenymi vlockami. tie tiez zahustia. a obcas pre zmenu, ale to malokedy, aj kukurickou krupicou. robievam to tak vlastne doteraz 🙂

duskaf
15. aug 2008

Ja to robím tak, že do nádobky dám jabĺčko, banán, čierne ríbezle, nasypem ryžovú kašu, alebo pohánkovú, alebo kukuričnú, zalejem trochou prevarenej vody a rozmixujem.

lu777
15. aug 2008

taky sypu primo do toho... davam ryzovou nebo kukuricnou nebo jahlovou kasi 🙂

kili
15. aug 2008

ja som zahusťovala ryžovou kašou polievky v nemocnici a tiež som sypala rovno, však tam bolo vody ažaž. Ale do výživi by som radšej piškót.