• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako dať 4 mesačnému dieťatku Nutrilon?

11. februára 2016 
@zipsy ahoj, ked mate problem s aventackym cumlikom, skus iny.... lovi su podobne aventom, ale kratsie, skor by som vyskusala napr. mam. My sme podobne presli z Aventov na MAM, pretoze s aventackymi sa nam tazko pilo. Mam cumle su o tom, ze cim väcsie dietatko, tym väcsia dierka na pitie a to je myslim, ze trosku lepsie, ako dve malinkate dierky :wink:))) vyskusajte, nedate za to nic :wink:
6. jún 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zipsy my pouzivame Nutrilonod 6teho tyzdna. Najprv som pouzivala Aventku flasku, ale nepil pekne, pil aj vzduch, stale sa odtahoval a pil nepokojne. Mala som aj flasku Mam a ta sa nam velmi osvedcila. Je to flaska proti kolikam, maly si na nu hned zvykol a krasne papka :slight_smile: Uz sme presli na cumel c. 2, papka rychlejsie ale stale ked dopapka tak sa stastne usmieva. Ked mal 1ku tak bolo vidno, ze sa musi viac snazit a potom uz bol nervozny. Uz mu bola mala dierka, takze teraz s 2kou sme maximalne spokojni :slight_smile: Takze ja odporucam flasku MAM :wink:
6. jún 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julienka ahoj, dakujem za radu, kupila som si vcera MAM c. 3 a tecie mu to velmi rychlo, 150 ml + ma spapane asi za 3 minuty, tak rozmyslam, ze kupim este dvojku a to bude optimalne :slight_smile:
.... a musim napisat najnovsie poznatky...po 5 dnoch uzivanie nutritonu - do kazdej davky sunaru som velmi spokojna. maly negrcka, ak tak len mu trosku po odgrgnuti vytecie, malinko...a kakame pekne, dokonca krajsie ako predtym, a 2 x za den :slight_smile: ale to moze byt aj tym, ze davame bio gaia probiotika /neviem teraz ako sa to pise/ ... takze nedajte sa odradit...treba to skusit, kazde babo je ine :slight_smile:
8. jún 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zipsy Určtie skús menšie dierky, trojkové sú dosť veľké. My sme z nich pili až keď malá mala asi 7 mesiacov. Teraz sme prešli na 6+ (to má o pár dní 10 mesiačikov). Ak dávaš aj čajík, tak na ten skús dokonca jednotkový cumlíček :wink:
8. jún 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julienka pijeme vodicku, a to cez avent 2 dierkovy, ale to mu ide tiez asi dost rychlo ... tak ale snad to prezije :wink: uz mam doma tolko cumlov a fakt mi ten mam prisiel naj ...este raz vdaka
8. jún 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zipsy nie je zač :wink:)
Ináč ak chceš, kukni môj bazárik, čo ponúkam.. možno ťa to osloví, možno nie :wink:
8. jún 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vidim ze mate skusenost s nutritonom, chcela by som sa vas opytat ci ho mozem primiesat aj do klasickeho Nutrilonu, nie ARkoveho...dakujem
9. júl 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ho primiesavala malej do klasickeho nutrilonu...
12. júl 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete poradit, kde sa predavaju tie mam cumle a flase?
12. júl 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majal urcite v DM
12. júl 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@em_ka tak dakujem , pojdem pozriet,lebo aj malemu davam nutriton do mojho mliecka a tiez sa mi zda ze cez ten avent cumlik ,mu to moc netecie...tak by som skusila ten MAM a uvidime...
12. júl 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zipsy ahojky, chci se te zeptat, ci davas primo do flasky s mlekem ten nutriton? a kolik asi, zda se mi ze 2 odmerky je hodne...a pred jidlem je to utrpeni ji to davat...
28. júl 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubuskad ahoj, uz to nedavam. ale ano, priamo do flasky som davala. odhadom 1 odmerku na 100 ml. a cca 2-3 minuty nechat odstat a potom riadne potriast.
28. júl 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zipsy a jak dlho si ho davala? a dakujem :slight_smile:
28. júl 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubuskad no, zhruba 2 mesiace..... ono to bolo take divne...chvilu to pomahalo, potom zasa nie, tak som prestala, potom ked zas velmi grckal som zas davala a tak dokola...teraz uz ma 5 mesiacov, tak bud som si zvykla, alebo grcka menej, takze uz nedavam :wink:

1. aug 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Existuje cumel Avent s variabilnym prietokom I,II,III /podla toho ako otocis flasu oproti nosteku dietatka/ cez ktoru ja podavam Nutrilon AR. Odvtedy ako som zacala davat malemu grcne mliecka len trosku. Zo zaciatku si musel zvyknut na novy cumlik - oproti jednej dierke mu to tieklo rychlejsie, obcas mu zabehlo, ale teraz je to v pohode.Myslim,ze uz ani iny cumlik nebudeme potrebovat. A na vodicku nam ostane ten s jednou dierkou.
21. sep 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočeny potrebovala by som poradiť nasadili sme malému Nutrilon jediné z čím je problém je že ho bolieva bruško ako keby mal kŕče pekne prudká a vôbec negrcka len to trápenie z bruškom
11. feb 2016 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok