Ako podávate deťom kašu pred spaním?

janulcek33
3. jún 2020

Kolko ml kase instantnej davate vecer? Kolko hodin pred spanim ju davate, aby to mic nezatazilo zaludok? A davate potom este aj mlieko? Ak ano tak kolko?

mogaa
3. jún 2020

@janulcek33 každé dieťa je iné, iné množstvo zje dieťa čo má 6mesiacov, iné čo má 9mesiacov, rovnako záleží čo dieťa jedlo počas dňa....niekto dáva kašu hneď ako začne s príkrmami, niekto ju nedáva vôbec.....my sme dávali krupicu vo flaši alebo kakao - ale to bolo pred 20rokmi😉vtedy sa to dávalo miesto mlieka a v noci už iba čaj....

smejko25
3. jún 2020

@janulcek33 ja nikdy nepozeram kolko spravim 🙂 par krat som robila krupicu z vody a teraz som presla na ovsenu kasu vecer 🙂 ale nepocitujem zeby to malo nejaky vplyv na spanok

simona92101
3. jún 2020

@janulcek33 dcerka 14m zje o 18tej veceru, o 19tej sa ide kupat,v postielke vypije 210ml UM s kasou,a zaspi.u nas je flasa s mliekom+kasa cisto pri uspavani,t.j aj pred obednym spankom.

proximaa
3. jún 2020

@janulcek33 o 18hod kasu, ale tak odhadom, kolko zje, tolko zje. Zvycajne robim ovsene a psenove vlocky dokopy, varim vo vode. O 20hod um, vecernicek a spat

stanislavicenka
3. jún 2020

@janulcek33 kasa patri na ranajky. Na veceru zvol radsej zeleninovu polievku, ci nejake jedlo zo zeleniny, vajicko, alebo cestoviny so zeleninovou omackou.
A uz vobec nie krupicova kasa s Mliekom, to zatazuje zaludok, a riadne

vilma7
3. jún 2020

Dávam necelú pol hodinu pred spaním, potom ešte kojím ca od 10 mesiacov. Dcérka spí rôzne po nej v noci.