Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako podávate deťom kašu pred spaním?

janulcek33
3. jún 2020

Kolko ml kase instantnej davate vecer? Kolko hodin pred spanim ju davate, aby to mic nezatazilo zaludok? A davate potom este aj mlieko? Ak ano tak kolko?

mogaa
3. jún 2020

@janulcek33 každé dieťa je iné, iné množstvo zje dieťa čo má 6mesiacov, iné čo má 9mesiacov, rovnako záleží čo dieťa jedlo počas dňa....niekto dáva kašu hneď ako začne s príkrmami, niekto ju nedáva vôbec.....my sme dávali krupicu vo flaši alebo kakao - ale to bolo pred 20rokmi😉vtedy sa to dávalo miesto mlieka a v noci už iba čaj....

smejko25
3. jún 2020

@janulcek33 ja nikdy nepozeram kolko spravim 🙂 par krat som robila krupicu z vody a teraz som presla na ovsenu kasu vecer 🙂 ale nepocitujem zeby to malo nejaky vplyv na spanok

simona92101
3. jún 2020

@janulcek33 dcerka 14m zje o 18tej veceru, o 19tej sa ide kupat,v postielke vypije 210ml UM s kasou,a zaspi.u nas je flasa s mliekom+kasa cisto pri uspavani,t.j aj pred obednym spankom.

proximaa
3. jún 2020

@janulcek33 o 18hod kasu, ale tak odhadom, kolko zje, tolko zje. Zvycajne robim ovsene a psenove vlocky dokopy, varim vo vode. O 20hod um, vecernicek a spat

stanislavicenka
3. jún 2020

@janulcek33 kasa patri na ranajky. Na veceru zvol radsej zeleninovu polievku, ci nejake jedlo zo zeleniny, vajicko, alebo cestoviny so zeleninovou omackou.
A uz vobec nie krupicova kasa s Mliekom, to zatazuje zaludok, a riadne

vilma7
3. jún 2020

Dávam necelú pol hodinu pred spaním, potom ešte kojím ca od 10 mesiacov. Dcérka spí rôzne po nej v noci.