Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako pribrat

Nechutenstvo
annkajanik
31. okt 2019

Dobrý deň poraďte mi nejaké vitamíny stravu.. Avy dieťa rýchlejšie pribralo mam doma 3 deti z DD a 7rocnej kupujem. Šaty na 3 ročnú je to fakt ťažké aj malo papajju

bobula46
31. okt 2019

@annkajanik b- komplex pomáha pri chuti do jedla, keď som bola menšia tak viem že som pila nutridrinky

martinajurkechova
31. okt 2019

Ja odporúčam variť jedlá, ktoré majú radi. U nás frcia rezne na štýl nugetiek a perkelt. Cestoviny na sladko aj na slano. Chudé rozhodne nie sú 😆. Myslím si, že je lepšie dookola variť tie isté obľúbené jedlá ako odnasat plné taniere. Milujú aj mliečne koktaily s banánom, lievance, palacinky.

halienka
1. nov 2019

určite nasaď ten B-komplex forte, stačí jedna tableta denne, môže sa dlhodobo, ja ho dávam dcére už druhý rok a je to podstatne lepšie. Doporučila nám to gastroenterologička, takže sa nemusíš báť.

pininka1
1. nov 2019

Naša suseda kupovala dcére melasu, je to niečo ako veľmi hustý med, aj moja sestra to jedla, mama jej to natierala na tousty.

bobula46
1. nov 2019

@pininka1 melasa je super aj na chudokrvnosť

deti95060810
1. nov 2019

Nutridrink - však to predpíše lekár....
moja dcéra na tom žila niekoľko rokov...
ale ak má dieťa nejavú psych. poruchu tak to je s priberaním veľmi ťažko....Vie dieťa žuť a prehĺtať? my sme mali s týmto problémy do 5 rokov....už mi lekári povedali ,že sa nenaučí NIKDY normálne jesť...a naučila sa...

annkajanik
autor
3. nov 2019

@deti95060810 vedia pekne papať.. Ale možno majú rýchly metabolizmus a prísli z osady, Nedojedia porciu... Nechuti im

annkajanik
autor
3. nov 2019

@bobula46 ďakujem môže aj kyselina listová pomôcť?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli