Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako prikrmujete dieťa, ktoré má ekzém?

meg_junova
20. dec 2012

Ako ste začali s príkrmami u dieťaťa, ktoré trpí ekzémami? Poraďte maminky.

xenicka13
20. dec 2012

mrkva, zemiak, brokolica, karfiol, ryza, maso, cukina....perzlen, zeler nie, a ked kojis, tak neprestat 🙂

mummy01
20. dec 2012

@meg_junova ak dojcis a ma ekzemy tak by si aj ty mala mat dietu.Lebo mozes dbat na to co babo spapa,nedavat mu alergeny ale ak ty sama jes vsetko tak to nema ziaden efekt.Vyluc hlavne mlieko a lepok 😉

meg_junova
autor
20. dec 2012

@xenicka13
@mummy01 Nekojim, a ked mu dam akukolvek zeleninku, tak sa mi cely vyhadze. Uz to asi vzdam a pockam si na vysledky od koznej, ci ma alergiu na kravske mliecko alebo nie. Ma asi nejako rozhabkane crievka :(

mummy01
20. dec 2012

@meg_junova no najskor to bude mliekom,moj syncek mal to iste...veeeelke problemy s ekzemom a infekciami koze.V roku a pol som vylucila mlieko aj napriek tomu ze testy nic neukazali a od vtedy ma kozu cistu.Pol roka mal prisnu dietu a teraz uz papa uplne vsetko.Pockaj na vysledky,zatial by som neprikrmonala.

meg_junova
autor
20. dec 2012

@mummy01 Okej, aj tak mi nic ine neostava. Kupila som mu Ha mliecko bezlaktozove, zda sa, ze aspon odpuchol, ale je to stale des. Viem, ze je to mlieckom, ale teraz ho este vylucit nemozeme, budeme kremovat a snazit sa to nejako udrzat v norme. Mali nas hospitalizovat, ale odmietla som, nechcem ho napchavat steroidmi :( Nastastie sme nasli masticku, prirodnu, co zabera, ale zase neviem co s tymi prikrmami, mam/nemam davat????

nickina14
4. jan 2013

@xenicka13 ked kojis a neprestat nepomaha, lebo ja som musila polky potravin vynechat včetne aj mliečnych vyrobkov a po 11 m mi dr odporucila sosojeve mlieko
my sme dodrzuvali sa vsetky pokynov lekara tam nam zmizol po par mesiacov a potom aj navzdycky
aj prikmuvala som ho od 8 m. a prala som plienky lem mydlom a zezlila veci z obydvoch stran.a prevarovala som vodu ked som ho kupala,(a to bolo pred 12r.)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli