Ako ste spoznali, že treba dokrmovať?

casy30
6. jan 2009

Ahojte kočky...Ako ste spoznali, že vaše babatko treba dokrmovať? Moj malý má 5 mesiacov, celý den i noc kojím bez problémov, akurát večer som ho začala dokrmovať sunarom, lebo neviem ako to je možné, večer skrátka nemám mlieko. malý zúri, plače a keď mu dám sunar,vypije tých 90 a spokojne zaspinká...predtým mu dám ale obe prsia...neviem či robím dobre. poradte mi prosím, ak máte skúsenosť. moc dakujem.

nikolakrupova
17. okt 2016

Ahojte ja mám 3tyzdnove bábo a kojim ale posledné tri dni mi nechce spinkat po kojeni aj si odgrgne ale stále pýta ja mám mliečko stále a stále sa mi vytvára len on niekedy nespinka ani dve hodiny po kojeni a stále plače a tak newem či mám dokrmovat ale stále prikladať na prsník keď pýta poraďte mi prosím

xlucia
17. okt 2016

@nikolakrupova ako vies ze pytaj jest? plakat moze aj preto ze ma v brusku vzduch a boli ho. prikladas ho spravne? nemusi spinkat hned po kojeni. taky drobcek nema rezim

nikolakrupova
17. okt 2016

@xlucia lebo mi otvára ustocka a keď mu dám že cumlík tak ho ťahá ako keby mal prsník v ústach...A môj malunky mal režim pekne mi spinkavali 3 hodiny a potom sa zobudil ale teraz je že ani nespinka a stále placka ....A s bruškom asi nie lebo zakaždým mi pekne prdi a aj stolicu má takú akú má mať takže ja newem

delmondo
17. okt 2016

@nikolakrupova cumel nedávaj. Prikladať stále, keď si zapyta. Kojenie nie je len o jedení, je aj o upokojení, dieťa potrebuje aj sat naprázdno, aj tým sa stimuluje tvorba. V tomto veku býva aj rastový špurt, dieťa vyžaduje častejšie papať. Nechaj ho napojeného, nech si cucka koľko chce. Režim detí sa mení veľmi často, takže to čo platilo včera, dnes už nemusi