Akú kojeneckú fľašu kúpiť?

mojinecka
8. júl 2008

Chcem sa spýtať, či ste si kupovali fľaše do výbavičky pre bábätká vopred? Alebo ste čakali ako to bude s kojením? A ktoré preferujete sklenené alebo plastové - hlavne po informácii o obsahu bisfenolu A? aký objem a koľko ks? Aké sú osvedčené značky?

tweetinkapp
23. sep 2008

hm...no moc ste mi nepomohli v rozhodovani, ci umelu alebo sklenenu

deina
24. sep 2008

Podla mna kup jednu umelu a jednu sklenenu a potom uvidis, ktora ti viac vyhovuje.

gucz
24. sep 2008

ja som mala na začiatku sklenené canpol babies, potom umelé od baby nova (výborné aj dudlíky na ne, používame silikónové). Sklenené sa mi zdajú zbytočne ťažké, umelé sa dajú tiež dobre sterilizovať, dosť dlho si drží mliečko svoju teplotu v nich. Sklenené som používala, keď malá pila moje odsaté mliečko, materské mlieko som v nich zohrievala v hrnci s teplou vodou, ale potom, kým ho malá vypila, rýchlo ochladlo. Teraz už len umelé, lebo malá keď dopije, fľašu odhodí preč.

katmi
24. sep 2008

ja som si nakupila dopredu.. urobila som chybu..mala mi z nich nepila.. nevyhovovali nam.. ani cumliky.. kupila som MAAM antikolikove flasky a tie mala zboznuje.. okrem toho sa strasne dobre umyvaju,lebo sa daju cele "rozobrat".. 😉

deina
24. sep 2008

Podla mna na flaske az tak nezalezi, dolezitejsi je cumel. Mame sice Avent flase, ale pouzivame MaM cumliky, su skvele (tie ploche). Predtym sme na obycajne flasky (nie siroke) pouzivali ortodonticke cumliky, aj tie boli velmi dobre. Ale Avent cumliky vobec - nevedel s nimi pit.

kobyliacik
25. sep 2008

Ja mám veľmi dobrú skúsenosť s canpol babies. Cumlíky su super, taktiež uplne nepriľnú na líčka a svietia. Vynikajúca je rada fliaš LOVI. Na začiatok som si kúpila 120 na čajiík, 150 LOvi sme dostali v balíčku od poisťovne a je skvelá, potom mám 330 Canpolku už dopredu kúpenú a antikolikovú 260, takú čo ma špeci dno. Pri flašiach LOVI je skvelý dudlík, kojím a pritom aj odsávam kedˇže nie vždy môžem byt s malou a neodnaučila sa ťahať, čo je časté pri kojení a používaní fliaš, takže tak.:D

zukab
25. sep 2008

ja som dostala celu protikolikovu sadu aventu a tiez som dostala sadu tommy tippee. ma uzasne tvarovane flase a cumle, ktore sa podobaju najviac bradavke a dieta nema problem s odmietanim prsa pri kojeni.
teda, tak to ma fungovat. uvidime, ci bude aj u nas 😝

emfi
4. okt 2008

Ahojte, ja som mala kúpenú sklennú jednu väčšiu, jednu menšiu, a jednu plastovú menšiu na čajík. Nie su zlé , ale nedávno som v lekárni kúpila od Mam-u. Je plastová a dá sa zo spodu odšrobovať, a celá sa super umyje aj bez kefky na fľaše. Tá je podľa mňa super. My ju používame na kašu. A tiež je protikoliková.
Takže chcem kúpriť ešte jednu na čajík, na mlieko netreba, ešte kojíme.
Ale ak môžem odporučiť, tak určite MAM

kim_rossi_stuard
3. aug 2009

mne kamoska poradila antikolikove od aventu, tak sme si zadovazili tie, dokonca maju novorodenecke sety-kefky na cistenie, flasky a cumle, specialne urobene s dierkami na noc a den aby sa dietatko dobre napapalo, dokonca sa podobaju na bradavku takze po jej dobrych skusenostiach dufame ze aj my budeme spokojni 😀 😀 😀

novinka
4. aug 2009

ja mam rozne druhy ale Tommy Tippee je jednoznacne najlepsia, rozhodla som sa ze ich nakupim viac a budem pouzivat len tie. antikoliková-fakt funguje!, lahko sa cisti aj bez kefky, skvele sa z nej pije, skvele sa drží, má vyznačenú odmerku po 10 ml, čo viac treba? už len naplniť ju 🙂

lovacka
4. aug 2009

nas maly avent flase nechce vobec mame teraz jednu od lovi tak z tej pije pekne akurat ze idem pozriet ci je antikolkova 😅

janka1874
4. aug 2009

nám sa najviac osvedčili fľašky mam čo tu už bolo spomenuté (emfi) je fakt perfektná a prvá sa nám zničila po roku aj to zničila je asi silné slovo ale začala tiecť asi tým vyváraním sa znehodnotila tá guma čo je dole no nevymením ani teraz aj pri druhom drobčekovi ju chcem používať len by mohlo byť viac farebných prevedení 😀 😀 😀 😀

nikollette
5. aug 2009

My máme väčšinou fľašky aj cumlíky Avent...
Z flašiek máme aj iné typy, a maly z nich pije radšej ako z avenťáckich.. neviem prečo 😅

janulik19
21. jan 2016

Ahojte kocky, tie ktore mate aventky, tak classic alebo natural ,?

permanentka
15. mar 2016

@janulik19 toto aj mna zaujima 🙂

staramamasex
Odpoveď bola odstránená
Zobraz