Akú umývačku riadu?

leanax
17. sep 2014

mamičky prosím o vaše skúsenosti a rady, uvažujem o kúpe umývačky riadu. Do mojej kuchyne sa zmestí 45cm široká a to to ma zaujíma. Tie ktoré takú máte ste s ňou spokojné? Na značke mi nezáleží. Stačí na váš riad? My sme štvorčlenná rodina, bude nám stačiť? 60cm široká sa mi nezmestí, ale vraj je oveľa večšia. Vraj tú 45cm si nemám ani kupovať. Chcem len vedieť či ste spokojné a či vám postačuje kapacitne 45cm? dakujem

vexta72
17. sep 2014

My sme 4 členná rodinka a máme 45 Bosch,tiež sa nám väčšia nezmestila.A spokojnosť,pustím raz za deň a keď je sem tam nejaký veľký hrniec, manžel umyje v rukách- 🙂

prasiatko30
17. sep 2014

Ako urcite 45 ako ziadnu a radsej investovat do trosku lepsej znacky - podla toho co pocuvam v mojom okoli napr whirlpool absolutne nie - vydrzi akurat tak do skoncenia zaruky

xlea
17. sep 2014

suhlas - whirpool uz nikdy viac - mala som 5 rokov a odisla... teraz mam 3 tyzdne AEG a velkaaaa spokojnost 🙂

emakiki
27. nov 2016

Tak ja som novopečená majiteľka umývačky riadu, mám Beko A+++, 45 cm, sme traja, čoskoro budeme štyria. Ja som veľmi spokojná s výberom aj so šírkou, pustam ju každý druhý deň, aj to nie je celkom naplnená, ze na prasknutie. Varím skoro každý deň, okrem pondelku. Mám ju týždeň a umyvala som v nej 4x ale s tym, že deň predtým ako ju doviezli, som si už šetrila riad + nedeľa, kedy je tých riadov viac. Všetko záleží aj od toho aká je umývačka zvnútra. Ako je riešená a hlavne, ako si viete riady do nej ,,upratať". Ja silno odporúčam 45 cm, keď nie je priestor na vymýšľanie, mne by sa zmestila aj 60 tka ale prišla by som ešte o jednu skrinku a to sa mi teda neoplatí. Ja normálne nechápem, čo tam dokážete dávať, ze ich púšťate každý deň, ja keby mam 60 tku, asi by som ju púšťala raz za 4 dni, mám dve sady riadov a kopec príborov, ale teda pri 60 tke by som musela ešte dokúpiť. 😃

mipu
9. apr 2020

@simsalabim akú presne prosím máš? Aj sama sa otvorí keď doumyva?dakujem

simsalabim
9. apr 2020

@mipu neviem, aky typ presne mame, tato ma asi 4 roky. Je to nasa druha umyvacka Bosch. Sama sa neotvori, ani som nevedela, ze nieco take existuje...to fakt? Este by som sa o tie otvorene dvierka potkla 😂

mipu
9. apr 2020

@simsalabim pootvori😊

simsalabim
9. apr 2020

@mipu pravdupovediac, takato funkcia je podla mna zbytocna. Na displeji vidim, ze doumyvala a otvorit dvierka je najmenej. Ale ak by mala taku funkciu, ze sa sama vylozi, to by som brala 😉

helen49
27. jan 2022

Umývačky riadu beco