Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký jogurt dávate 8 mesačnému dieťatku?

zuzi243
28. dec 2012

Môj Adam nechce asi žiaden bol kojený do 7 mesiacov teraz je na UM + zeleninové a ovocné príkrmy Ďakujem 🙂

simca06022011
28. dec 2012

ja som davala banovecky a niekedy zvolensky, klasicky biely.. s ovocim, bananom...

lutia
28. dec 2012

ja davam rozne...od tvarohovych az po smotanove...

dukokatka
28. dec 2012

smotanove a tvarohove,.kojila som do 15mesiacov.

gabika99
28. dec 2012

mi sme začínali s bielim jogurtom, najmä activiou, odporučila mi to detská lekárka a postupne sme prešli aj na ochutené. Dnes papáme už hocijaké, ale väčšinou probiotické, i keď nevravím, že len tie...sem tam aj smotanové, coopačika...

mahmulienka
28. dec 2012

pri prvej dcerke sme davali activiu, teraz mi pediatricka povedala, ze radsej klasicky biely smotanovy, kedze s tou activiou uz velmi nesuhlasi po skusenostiach. takze frcime na zvolenskom a banoveckom na striedacku. prva dcerka papala biely jogurt bez problemov, druhej velmi nechutil, tak som ho pridavala do inych jedal (ovocne kase, hlavne jedlo atd) a potom postupne menila pomer ovocnej zlozky vs. jogurtu. takze teraz uz normalne olovrantuje cisty biely jogurt. nezje cely, tak polovicku cca, ale da. treba skusat miesat s ovocim, alebo pridavat do niecoho ineho.

ankaevka
28. dec 2012

bánovecký, zvolenský, sabi...kupovala som ochutené ale zo začiatku som ich nerozmiešala a dávala len čistý z vrchu

adrianai
28. dec 2012

ja som dávala biele a najčastejšie smotanové a probiotické - najradšej mám ale gazdovský od hollandie 😉 ovocné som jej začala dávať až neskôr...

majulino
28. dec 2012

nam doktorka probioticke zakazala a taktiez tvarohove, lebo tvaroh skodi oblickam 😒 zacinali sme s bielym banoveckym, no zistili sme ze jogurt znacky tesco je lepsi, a kdesi sme citali ze ma aj lepsie zlozenie nakolko nema trvanlivost mesiac ale "iba" 2 tyzdne. teraz velmi nechce no a svokor nam poradil ze sabi jogurty maju najjednoduchsie zlozenie a aj nanizsiu trvanlivost . svagrina zase robila domaci jogurt

zmrzlinkams
28. dec 2012

naša jedla už skoro všetky a velmi jej chutili take smotanove a tvarohove ale nie s hrutkovym tvarohom a nesmeli byť kusky ovocia ináč vypluvala ale ak nebolo pekne spapala a nedavala som jej oreiškove a kakaove iba ovocne alebo vanilkove 🙂
ono treba vyskušať ktory zachuti malemu, vyskušaj pribinačiky, a su rozne čo su ako pribináčik, tesco, jednota aj lidl predava jednoťačik, mišiačik, piškoťačik a taketo len už si nepamätám presne tie nazvy ako sa tie jogurty presne volaju ale myslim že ked si vyberieš k regalu s jogurtami tak najdeš ktore asi myslim 🙂

samantha223
28. dec 2012

len pozor na sabi jogurty, kazdy druhy co kupim je plesnivy, i ked je este v zaruke!

hajajanka
28. dec 2012

Ja som zo zaciatku davala Activiu, neskor som v Kauflande nasla jogurty Florian, kde su az 3 kultury. Vzdy som podavala cisty biely a nesladeny jogurt a tak je to doteraz.

akireakire
28. dec 2012

ja som začala az od 9.mesiaca jogurty z kravskeho mlieka, zvolensky také 6balenie malých destkých jogurtov či pribináčik

kkl82
28. dec 2012

ja robim domaci smotanovy (slahackova smotana, mlieko a jogurtova kultura - najlepsie z tami ziveho jogurtu, gazdovskeho od hollandie alebo lidlovskeho pilos 3,7%). tiez mi najprv jogurty nechcel, tak som mu ich zmiesavala pol na pol s ovocnou vyzivou. postupne som pomer znizovala a teraz mi spapa aj cisty biely jogurt a velmi mu chuti.

alenka600
28. dec 2012

najlepsie kozi, pripadne ovci. Su zdravsie a hodnotnejsie ako kravske

jasminet
28. dec 2012

smotanove - zvolensky, holandiu, tesco, cim tucnejsi tym lepsie. najskor biele, neskor s vyzivkou. ovocne snad az po roku a pol
aj pri malom tak budem robit

nikuska265
28. dec 2012

my kupujeme smotanové - zvolenský, bánovecký.... na začiatku čistý biely

ladytt
28. dec 2012

Biele som dávala Zvolenský, Bánovecký alebo Hollandiu, a keď sme neskôr prešli na ovocné tak už iba hollandiu, lebo väčšina ovocných je zahusťovaná modifikovaným škrobom :/

surviver
28. dec 2012

zvolensky smotanovy-biely

monyccka
28. dec 2012

Sabi a ak nebol, tak zvolensky alebo Humensku mliekaren (HM). Vzdy biely a dochucovala som ovocim, neskor medom, javorovym sirupom, melasou a pod.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli