Aký kuchynský robot?

katkamaj
14. aug 2014

v nedelu som akosi dokoncila svoj kuchynský mixer...ved uz aj bolo načase...uz mal 10 rokov a odvtedy zhanam nejaký robot..Je ich však tolko, ze si vobec neviem vybrat.Pozerala som na bosch .Nemáte nahodou s nim nejaku skusenost? Chcem aby mal mlyncek na maso a hlavne aby sa na nom dalo miesit kysnuté cesto...🙂dakujem za kazdu rada a pomoc...

nikushka1
14. aug 2014

ja som dostala od ježiška tento a nedám naň dopustiť http://www.mall.sk/roboty/bosch-mum-4655-profim...
miesim v nom aj kysnuté.ešte mám vyhliadnuté nejaké nadstavce na dokúpenie aby som mala jeden stroj na všetko

pilinka1
14. aug 2014

ja mám kenwood myslím KM287 a som s ním tiež spokojná.mieša, šlahá, zvláda aj kysnuté cesto, má mixér, cekač, strúhadlo aj mlynček na maso 🙂

drobcek26l
14. aug 2014

@katkamaj Tak ja tiež napíšem svoju skúsenosť. Mám tento istý ako @nikushka1 http://www.mall.sk/roboty/bosch-mum-4655-profim...
a som s ním maximálne spokojná. Mám ho už 6 rokov, fičí doteraz bezchybne, robím na ňom hlavne kysnuté cesto, strúhanku, šaláty, meliem mäso.......
odporúčam všetkými desiatimi a nielen ja, ale aj mama moje tri švagriné a svokra, lebo všetky máme tento istý 🙂

katkamaj
autor
15. aug 2014

Tak mne sa hlavne jedna o to kysnute...pretoze rukou to aspon ja tak nikdy nevymiesim..jednoducho to neviem 😒 a kedze ich je na trhu take mnozstvo, vobec sa neviem rozhodnut..uz asi nebudem ani nic pozerat, lebo ho nekupim ani do vianoc 😀

abab
15. aug 2014

Ja mam Bosch uz 16 rokov a som s nim spokojna. Dostala som ho, ked tu este nebol na trhu. Pred par rokmi sme ho kupili mame a tiez je s nim spokojna. Aj v sirsej rodine vsetci mame Bosch. Ak sa ti pozdava, neries a kupuj.

babajaga
15. aug 2014

@katkamaj Ahoj,ja som dlho pozerala roboty...mam etu..ale ten cesto nevymiesi..islo mi tiez..vymiesit kysnute z kila muky,plus mlyncek na maso...vybrala som si kenwood major 770,som velmi spokojna....kupila som ho v akcii na malle za 290 eur...sleduj akcie....

kvik1
16. feb 2015

@nikushka1
@drobcek26l
Ahojte mohli by ste mi prosim poradit, mam tento robot aj ja len neviem nejako vyriesit tie nastavce na struhanie. 1 je tam krajaci, to nic, 2.struha strasne na hrubo a ked ho otocim zas strasne na jemno, a ten treti co ma byt na jemne struhanie ten mi vobec nic nepostruha, z akejkolvek zeleniny alebo ovocia akurat vytlaci stavu a nic sa cez neho nepretlaci/neostruha. Prosim vas na co sa ma pouzovat tento?? neviem ci je len tupy a treba to reklamovat, alebo to nieje na struhanie zeleninyna jemno?? Dakujem za rady!!

misko999
3. jún 2015

Dievčata prosim Vas mate niektora skusenost s robotom Klarstein KG5-Kitchenette-R zaujima ma totiž, ked sa tam da varit, či sa daju aj vyšlahat vajička ako nad parou že by som nemusela stat pri peci rozmyšlam nad kupou, dakujem vam pa

isazkycom
7. okt 2015

V řadě testech vítězí roboty KitchenAid Artisan 5KSM150. Jsou to sice starší stroje, ale designově i funkčně OK. Špatný asi nebude ani ETA Gratus Maxipasta 0028 a pokud tu zmiňuješ Bosch, tak pak v testech obstál model Bosch MUM57860 Např. 2. místo v německých testech a cena je OK - cca 315 eur. Zdroj výsledku testů: http://www.testkvality.eu/test-kuchynskych-robo...

adebi
19. dec 2015

@misko999 to som nepočula ani o jednom robote ,že ba sa dalo ako nad parou ..si to niekde videla??? to by ma zaujímalo

romco3
31. mar 2016

ja by som sa chcel spýtať čo je lepšie kúpiť ak by som chcel doma robiť chlieb z celozrnnej múky? Pekáreň alebo robot? Mal som párkrát požičanú pekáreň Vega (myslím že z Tesca) a nejak moc som s chlebom nebol spokojný,bol taký nedopečený, neviem, či aj vôbec dobre vymiesený. Je lepšie kúpiť radšej nejaký kuchynský robot a nechať si v ňom vymiesiť len cesto a potom chleba upiecť v rúre? Ak áno, tak aký robot by ste mi poradili, aby dobre vymiesil cesto z celozrnnej múky (aby to zvládol aj výkonnostne a sa nezahrieval) a mal celkom dobrú výbavu aj na iné veci (to je aj výhoda robota, že má asi všestrannejšie využitie ako pekáreň)? Alebo mám kúpiť pekáreň, trebárs tú z Lidla za cca. 50 eur (má že vraj dva hnetacie háky, len neviem ako pečie, či je chlieb poriadne prepečený, lebo vo Vege sa stávalo, že horná časť bola veľmi málo upečená). Miesiť cesto ručne moc neplánujeme, jednak je to makačka a chce to prax a čas, alebo poznáte nato nejakú fintu, pri ktorej je cesto a chlieb dobrý a zároveň sa človek toľko nenarobí? Ďakujem za rady.