Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký máte názor na bio sušené kozie mlieko?

dadulka2047
15. jan 2013

Ja si myslím že je to celkom dobrá vec keď v mojom okolí sa ťažko dostanem ku nadojenému mlieku.

lienka434
15. jan 2013

Urcite pri druhom dietati zvolim susene kozie mlieko,nie preto ze by sme mali nejake alergie ale preto co viem o "kravskom mlieku" a ako pises vo svojom osobnom prispevku je to presne tak a suhlasim s tebou a vychadza lacnejsie(aspon v CR)ako ostatne UM ci kravske mlieko. UM je jeden velky biznis!

zvedavamt
16. jan 2013

My sme ho objednavali z ČR, ked nemali cerstve kozie nasi chovatelia. Ale neda sa to s cerstvym porovnat. Mala mi ho moc nechcela,museli sme jej ho riadne ochutit. Kozie je urcite vhodnejsie ako kravske / v zivote by som uz nedala decku umele mlieko, staci si precitat zlozenie/, ale tes je to len iny zivocisny druh. Nam pomohlo s ekzemikom. Ale potom sme presli na rastlinne nahrady. Vtedy nebolo moc ne vyber, teras je uz toho kopec.
Najlepsie nam chuti kokosove v prasku a sojove smotany. Aj ryzove je fajn a pohankove.
Ale ties viem, ze ked jej zle travi kravske mlieko a vyrobky z neho,tak jej od krcov pomoze bio chlorela. Lebo v skole je uz tazsie ju ustrazit pred nastrahami - spoluziak jej kupi brejk, da jej niekto čokoladu...
A kvoli vapniku sa netrapim, doplname ho makom ,orechami a strukovinami ucinnejsie ako mliekom.

dadulka2047
autor
17. jan 2013

a bio chlorela to je vhodný výrobok aj pre 8 mesačné dieťa?Malá mi má krče v brušku nemôžem jej dať nič husté lebo ju zapečie chodíme po vyšetreniach a nevedia čo s nou,vraj má nijaké uzlíky na črevách a zahlienené a na to pomáha kozie mlieko a kôprový rascový alebo fenykolvý olej.nevie mi niekto poradiť?ďakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli