Aký máte názor na ohrievače na kojenecké fľaše?

zaira301
30. máj 2011

Ahoj....chcem si zakúpiť ohrievač na koj. fľašu a neviem, či je to dobrá vec, alebo nie.....stretla som sa s názorom známej, že to ani nevyužijem, ale neviem sa rozhodnúť, či to kúpiť, alebo nie....prosím poraďte...díky

angua27
30. máj 2011

ahoj zaira,
pokiaľ som pochopila, dávaš si len dokopy výbavu. v prípade, že sa chystáš kojiť, tak by som zatiaľ ohrievač nekupovala.
dá sa vždy dokúpiť, ak by ste boli flaškový.
ja som kojila dlho, napriek tomu som však ohrievač kúpila a to vtedy, keď sme išli na dovolenku. malý mal vtedy niečo okolo dvoch rokov, bol už odstavený a na kravskom mlieku. nevedela som, či tam bude dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, alebo čo. tak som si kúpila ohrievač a krásne som ho využila. vedela som zhruba časy, kedy malý pýta mlieko a tých 10 minút predtým som ohrievač zapla. nestalo sa nám, že by mlieko bolo horúce, alebo studené. nemusím nikoho otravovať, či mi ho zohreje a dávať pozor, či nie je prihorúce. malý bude mať 4 roky a na dovolenku ohrievač znova beriem. 😉

sisaha
30. máj 2011

ja som ho vyuzila pri oboch detoch. Hlavne, ked bol pusteny na minimum a zohrievala som tam caj na pitie.., ale da sa aj priamo mlieko, ktore som mala odstriekane a odlozene v mraznicke.. a neskor som ho vyuzila pri ohrievani dojcenskych pokrmov...

kaja73
30. máj 2011

ja ho využivam a hlavne som využivala v noci-dala som si presne mn. vody do dojč.flasky, nastavila 40 stupnov a v noci, ked sa maly zobudil,len som siahla rukou na nočny stolik zaliala sušene mlieko v druhej flaske ,nemusela som zažinat-mn. vody už bolo presne vymerane, nemusela som kontrolovat teplotu,vždy bola akurat.S termoskou sa mi to nepačilo,musela som vymeriavat to mn. vody,skusat ci je voda spravne tepla-ciže vstat, zažat,vymeriavat-rozospata som casto zle vymerala atd. .Je ovela pohodlenjsie to riešit po tme, bez vstavania-maly ležal vedla mna,takže super.Aj na caj sa mi to osvedčilo-zarobim ho dam do ohrievaca na 40 stupnov a vždy je spravne teply.

annie13
30. máj 2011

ja som kojila cez rok obidvoch a nevyuzila som ohrievac nikdy

ivett1
30. máj 2011

ahoj, podľa mňa je ohrievač dobrá vec 😉 ...a neboj, keď ho už budeš mať, tak ho určite využiješ a budeš si pochvaľovať... rozhodne ušetrí čas ...😎

katka888
30. máj 2011

ja som kojila , takze sme nic nezohrievali, aj ked mi strazili malu, tak mliecko nevyuzili, lebo som bola spat tak akurat na papanie.
neskorl, ked uz som jej robila caj, robila som do termosky .
nasa celkovo zo zaciatku pila vodicku, takze to sme nezohrievali a celkovo ak papa napr jogurt, velmi nehcce aby bol teply, skor mi zje z chladnicky chladeny.
samozrejme, ak by si nebodaj z nejakeho dovodu nekojila, je to ine.

najjulinka
30. máj 2011

Nevyužila. Na dovče berem rychlovarnu konvicu všade a týmpadom mi netreba... a spravime si aj my doseplaci kavu, prevarim vodu detoma tak.. nema to len jednostranne využitie ako ohrievač... Ja som ohrievač dostala, ani raz nevyužila a tak som ho dala dalej známim, čo na dovče konvicu nenosili 😀 😀 😀 tak nech maju aspon čosi... ale oni kojili a prikrmy len zohrievali. My sme boli flaškový a tak prevarenu vodu som aj tak potrebovala stále, takže konvicu sme museli brať tak či tak... 😉

ela2710
30. máj 2011

ahojky, my sme ho dostali ako darcek a vsak vobec ho nepouzivam, pretoze sa tam lovi flaska ani nezmesti, je taka sirsia a nizsia ako ostatne, a okrem toho ja si len zohrejem prevarenu vodicku na sporaku, je to aj rychlejsie nez v tom ohrievaci flias, ked ideme na dlhsiu dobu prec, napr. na vylet ci na navstevu, kupila som si taky obal na flasky co udrzuje teplo v lekarni a tak dam do flasticky horucu vodu a vydrzi mi tepla aj niekolko hodin 😉

prahaxx
30. máj 2011

ak ju budes pouzivat, tak ju vyuzijes, ak ju nebudes pouzivat, nevyuzijes.. ja som kupila, dlho nepouzivala, ale teraz ked uvarim obediky na 3 dni, zamrazim a potom sa to v tom pohariku pekne rozmrazi a ohreje 🙂 som spokojna, uz 4 mesiace, usetri cas a moju energiu v case, ked dcerka zacina chodit 🙂

pralinka25
30. máj 2011

my sme flaskovy ale davala som mu svoje odsate mlieko. ohrievala som vo vodnom kupeli na sporaku bez problemov aj doteraz. ked sme niekam sli nosila som termosku a hrncek. naliala vrelu vodu do hrnceka vlozila flasu a bolo. trvalo to kratsie ako v ohrievaci a nebola som zavisla na elektrike. ohrievam tak stale ak prikrmi. ked sme mimo domu isti to rychlovarna konvica. v mikrovlnke nezohrievam pre maleho.

mata222
30. máj 2011

my sme pouzivali aj na mliecko a velmi som si to chvalila na prikrmy, ktore som si pripravovala do mrazaku, vytiahla rovno z mrazaku a odmrazila v ohrievacke na izbovu teplotu..ale byt tebou tak asi pockam, kym sa ti narodi babo, lebo ju mozno fakt nebudes potrebovat..my sme boli na UM od narodenia, a ohrievacku kupovali asi v 4.mesiaci maleho, lebo som mala po krk ohrievania a schladzovania vody manualne..

lehotka
30. máj 2011

ja som bola presdvedcena, ze to kupovat nejdem, ale maju na to akciu v Lidli, tak som si ho zadovazila 🙂

hori
30. máj 2011

mikrovlnka ti doma urobi tu istu sluzbu... ale vyuzitie vidim najma na cestach a dovolenkach - vyhodny je najma taky, co ma zapajanie aj do elektriky, aj do auta - tam predovsetkym... ale tie autove mavaju poistku proti prehriatiu, takze moc neohreju... teda vodu ako-tak, ale jedlo uz tazsie...

kocurikova1
10. aug 2014

Ja som ohrievala mliecko v samoohrievacej flasi Yoomi nemusela som robit ziadny vodny kupel a saskovat v kuchyni pol hodinu. Kym by som to zohriala maly by mi nepricetne vrestal, co aj vrestal hlavne v noci. V samoohrievacke to mam zohriete za minutku a nemusim sa bat ze by to mal studene alebo ze by sa opalil. Skus si o tom niece precitat na www.yoomi.sk a tusim som to videla dakde aj v zlave.
Aha tu: http://www.zlavadna.sk/zlava_93043_samoohrievac...