Aký sirup pre dvojročné dieťa?

crystal333
29. jún 2013

Mozete mi prosim poradit nejaky fajn sirup do vodicky pre 2r. dieta, resp. aky vy pouzivate?? Dakujem za odpovede 🙂

alenockap
29. jún 2013

my pijeme len čistú vodu....máme 3 roky, čaj dáko nemusí, džús vypije možno raz do roka, nikdy to nechcel, a ani mu to nedávam

emily_666
29. jún 2013

my používam zlatú studňu - maliny a lesnu zmes, mali by byť bez umelých farbív. inak a čo tak si doma urobiť napr bazový, ten deti milujú 🙂 🙂

atrami
29. jún 2013

používame domáce, alebo v lete chladený čaj. Inak čistú vodu. Doma robím bazový, medovkový, citronový, pomarančový, dobrý je aj mrkvový džús.

simca06022011
29. jún 2013

Na trhoch teraz je kopec domacich sirupov... aj na farmicka.sk ponukaju... Inak davam napr. BIO z dmky.. u nas staci flasa aj na mesiac, ako spestrenie je to fajn🙂 Dzus kupujeme v 3,4,5L (neviem kolko to je teraz presne) baleni ktore vydrzi mesiac otvorene a capuje sa to z tade... to si chodi mala aj sama naberat... ;)

xenicka13
29. jún 2013

Jupik

martini
29. jún 2013

aby ma tu niekto neodsúdil 😉) tak začnem tým, že aj my preferujem čistú vodu (dojčenskú), ale občas (najmä ak mu to miešam s vitamínom C, ktorý nie je bohvieako chutný) pije aj vodu so sirupom a to domácim (urobeným mojom mamou z nášho ovocia) alebo kupujeme v DMke tie BIO alebo super podľa mňa sú aj značku YO (bez konzervantov a chemických farbív).

petula8
12. júl 2013

my sme ich tiež dosť vyskúšali, mnohé vôbec nechce , havne nemôžu byť husté, tie neznáša, ale našli sme v nitrazdroji CBA - všetky príchute čo majú tak len tie mi pije, 😉

nessi01
1. aug 2013

cista voda, chapem, ze nie kazde dietatko je ochotne ju pit, ale ak je sanca, tak treba dietky ucit na vodu, sladke sirupy a podobne nezmysly su zdojom zbytocnych cukrov - ergo hyperaktivita, pokazene zubky, obezita...mojho maleho sme od malinka naucili na cistu vodu a dnes ma 2,5roka a nic ine doma nepije 🙂 inak ked uz tak rozhodne v ramci moznosti domace sirupy, do ktorych vies, co das, v ziadnom pripade kupovane, ktore obsahuju umele sladidla a farbiva. Co sa tyka toho nadherneho reklamneho tahu s konzervantmi - pozrite si zlozenie - naco by v sirupe, ktory okolo ovocia ani nepresiel boli konzervanty? ved cukor a farbivo, pripadne umele sladidlo a kyselina askorbova sa len tak nepokazia 😉