Avent manuálna odsávačka mlieka. Máte s ňou skúsenosť?

janka2345
27. nov 2010

Avent Manuálna odsávačka mlieka + VIA systém bez BPA ake mate s nou skusenosti??? Odsavačka

jarunka111
28. nov 2010

Keď som si na ňu už zvykla a dostala takú rutinu do ruky, tak som bola s ňou spokojná 🙂

salma22
28. nov 2010

je dobra ja som ju chcela uz ked som bola v porodnici ,som s nou spokojna mala som aj ine ale tie sa mi kazili takze tato je dobra trochu vrzga ale je super aj lahko sa s nou manipuluje

nibiru
28. nov 2010

perfektna mala som medela tahaciu no onicom boleli ma ruky aj bradavky avent je uplne super ja som ju kupila cez net za par € potom mi spadla a zlomila sa mi jedna castna com drzi ta packa a cele to plastove hrdlo ako nahradny diel stalo viac ako som za odsavacku dala ale hned ten den som kupovala cez konika druhu len vdaka nej mam tolko vela mliecka pri medele som mala o 70%menej pri odsavani ako teraz 🙂 odporucam

pralinka25
29. nov 2010

ja som s touto odsavackou spokojna. maleho nekojim iba odsavam uz viac ako pol roka a dostava mlieko z flase lebo inak to neslo. do pol roka bol plne krmeny iba mojim mliekom takze odsavacka ficala 6x denne a v pohode. mne vyhovovala viac ako elektricka.

snepinka
4. aug 2013

Ahojte. Takisto pokukujem po tejto odsávačke, no zaujalo ma v popise "AVENT garantuje životnosť VIA pohárikov na štyri použitia.," Viete mi povedať čo je týmto myslené? Koľkokrát sa dajú tieto poháriky použiť v chladničke a pod, prípadne z akého sú materiálu (niečo podobné ako umelé dózičky, resp misky na jedlo s vrchnáčikmi)? Ďakujem.

mirka_aa
4. aug 2013

aj ja som mala Avent odsavacku a bola som velmi spokojna 🙂 ale tiez mi trosku obcas vrzgala :P
@snepinka a tie pohariky su material nieco take ako tie plastove dozicky,a pouzivam ich uz vyse roka mam 7ks poharikou len ..cize do chladnicky urcite vydrzia,ale je pravda ze nemrazim az tak casto,ale urcite viac ako 4x :P to asi preto tak maju napisane v popise,aby pripadne keby daco sa stalo nemali reklamacie :P

duracikova
4. aug 2013

Baby a nebolí vás pri odsávaní ruka? Lebo ja som mala odsávačku značky mam a teda som myslela, že mi ruka odpadne. Preto teraz rozmýšľam nad elektickou.

anketkarka
6. mar 2015

Chcela by som obnovit tuto temu...zaujimalo by ma ci sa nevyhega zatvaranie teglikov, ked sa srobuju na ten adapter na odsavacku, alebo na flasu...ci to tesni a neprepusta po case...

ewelinna
6. mar 2015

Aventka je uplne naj odsavacka 🙂 , pouziva sa casto aj na porodnickom oddeleni mamkam erarna 😵 a tie si ju potom takmer vsetky zadovazia...

dian_ka93
10. apr 2018

F

ipat86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz