BIO zelenina a ovocie. Kde kúpiť čerstvé v Bratislave?

mysidlo
30. apr 2007

Ahojte,
onedlho budeme jest prikrmy (pre nekojene od 5 mesiacov), ale nemame domaci zdroj potravin. Nechcem zacat s kupovanymi vyzivami a pripravovat prikrmy s hypermarketovych produktov mi doktorka minimalne na zaciatok neodporucala.

Zial nevypatrala som, KDE SA DAJU V BRATISLAVE KUPIT CERSTVE BIO/EKO POTRAVINY. Neporadite mi?

Nechcem tu viest debatu o tom, ze ani v tychto produktoch casto nie je zarucena kvalita a ze su predrazene a pod...

Diky moc

natkap
6. nov 2014

@debnickari máte rozvoz aj v nitre???

katrin21
6. nov 2014

necitam vsetko, ale kuknite si aj froufrou.sk 🙂

maryann022
18. feb 2015

Ahojte .Síce som od Ba 70 km ale na leto budeme mat Bio zeleninu .Hnojíme iba so zihlavovov vodov .A pouzivame iba kurací hnoj .Pracujeme s Permakulturov uz 3 rok .Ked ma dakto záujem mozem poslať tel cislo .

tintaa
24. feb 2015

pri bio si nemôžete byť istí nikdy, pokiaľ si to sami nevypestujete..tento článok vám vrelo odporúčam http://wopss.sk/2015/02/jan-slinsky-zelenina-je...

suhajda70
14. mar 2016

@vilocka Ahojte koceny, ja uz kupujem len cez internet... zvykla som z trhu ale tomu clovek nemoze verit :/. skuste www.svetbedniciek.sk, oni maju aj mimi bednicku pre deticky, ja som vzdy uplne spokojna 🙂

annamoravkova74
2. júl 2016

Ahojte, ja mám super skúsenosti so službou www.biokurier.sk 🙂)) mili chalani, ceny sú v poriadku, vozia rovno domov (maju niekolko miest na západnom slovensku) a malému tiež chutilo od nich..su aj na FB https://www.facebook.com/biokuriersk/

annamoravkova74
2. júl 2016

@donna11 v Nitre funguje www.biokurier.sk ja ich poznam z BA a sú super

olinka55
3. júl 2016

Nooo ja som biokuriera skúšala ked sme bývali v BA, ale oni ani ten popis na webe nemajú taký presný, ani fotky, a príliš dlhá čakacia doba na rozvoz, nemajú to tak dobre urobené ako www.svetbedniciek.sk , u nich to mám rýchlejšie (do 2 dní u mňa ,,čo je super) a oveľa väčší výber majú... pre mňa zatiaľ naozaj naj.. @natkap odporúčam fakt

lubica201
26. okt 2016

ahojte, ak máte niekto záujem o domacu zeleninu ozvite sa mi.

jt15
26. jan 2017

@donna11 ja tiež objednávam s www.lokapetit.sk , chodia aj do Nitry

suhajda70
6. feb 2022

@suhajda70 jej pozerám si môj starý komentár, oni sa ale baby zmenili na www.farmove.sk, lebo svetbed. bol vypnutý chvíľku tak som hľadala alternatívy tu po fórach, ale nič som teraz nenašla iné vôbec v tej kvalite,, že naozaj slovenské a bio