Bio zelenina,ovocie Ba

mirkaknm
9. jan 2019

Maminky,
Prosim Vas kde nakupujete bio zeleninku a ovocie pre babatka? Hladam obchod v Ba, najlepsie niekde v Dubravke a okoli. Alebo v rakusku?
Dakujem

zuzuliennka1
9. jan 2019

ja uz teraz az tak moc bio neriesim, syn ma rok, kupujem v obyc. tescu , ale ked sme s prikrmami zacinali, kupovala som zeleninu a ovocie v potravinach Yeme 🙂

dominika6
9. jan 2019

@mirkaknm v žiadnom obchode nekúpiš bio zeleninu,môžeš iba čítať etikety aby pochádzali od tunajších dodávateľov..bio zelenina je iba počas sezony júl-september a to iba ak od nejakého záhradkára z dvora

lacibo
9. jan 2019

@mirkaknm skús na vidieku domáce zdroje niekde zohnať..my sme mli z vlastnej záhradky+ zo záhradky rodiny a priateľov..😉

lacibo
9. jan 2019

@lacibo taký malý tip.. koreňovú zeleninku, hrášok a struky sa dajú nakrájať na maličké kocky, oblanšírovať a mraziť v malých porciách..mamina mi vyrábala aj domáce výživy (pyré)z ovocia - jednoduchým spôsobom, aby sme mali v zime..domáce mäsko tiež maličké porcie zamraziť..

reenie
9. jan 2019

http://agrogajary.sk/ sem, tam si sem vybehneme..na FC je kontakt, zvykneme tam zavolať, kedy prídeme dohodneme sa..asi tak do marca býva zelenina,kým nevypredajú.. majú ju v takom velkom sklade..ale iba základná, mrkva, petržlen, zemiaky, cibula, cvikla..majú certifikát bio.tak nie je super krásna a veľká, ale taká jak zo záhradky..chutí fajn.

mirkaknm
autor
9. jan 2019

@reenie dakujem ;)

suhajda70
6. sep 2021

https://www.svetbedniciek.sk/ su velmi mili a asi najdlhsie na trhu, niektori uz nerobia, zvykli sme ich striedat s inymi ale maju aj drobnych pestovatelov

enoula
6. sep 2021

Sladucke ovocie, maju len sezonnu zeleninu a ovocie, ale vypestované na Slovensku. A dovezu ti to domov 🙂

suhajda70
6. feb 2022

Ahojte baby, no teda pozerala som ze svetbedniciek chvilu nefungovali, tak som hladala alternativy, ale nic som nenasla. Oni nakoniec zmenili znacku na farmove.sk, tak len, ze som hladaala a toto som zistila :o

joalin
4. aug 2023

Baby v Petrzalke sú super potraviny. Na rohu ako je Lužná a Šustekova. Bioveci a majú tam dosť veľa toho aj vedia výborne poradiť