Boli ste spokojná s fľaškou Avent?

danusskaaa
11. nov 2011

baby-mamicky, ktore pouzivali/pouzivaju flasky AVENT, boli ste spokojne? pripadne doporucte nieco, co je vhodne pre novorodena?

zuzu101
11. nov 2011

@danusskaaa mala som sadu avent fľašiek a každá mi pretekala 😠 nanešťastie malý chcel čaj len z aventky, tak som sa naštvala a všetky vyhodila a jednu nepoužitú predala.už nikdy viac....ináč som to spomenula v predajni a predavačky vraveli, že niesom prvá s týmto....

pia22
11. nov 2011

My pouzivame Avent flasky od narodenia a sme uplne spokojni.

maca_p
11. nov 2011

mam jednu flasu aventku, davala som na nu dudel na mlieko a vecernu kasu a na caj a vodu ten sosak. pouzivame ju denne uz dva roky. vydrzi aj nemozne 😀 . dufam, ze to teraz nezakriknem, tak tfuj tfuj 😀

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edita84
12. nov 2011

Ahoj malému v nemocnici zašali dávať piť z aventky ale jemu nesadla bolo mu to akoby primalé do pusinky, ja som mu kúpila MaM a s tou som 100% spokojná 🙂

lenka268
12. nov 2011

My sme spokojni, pouzivame ju asi od 3 mesiacov do teraz.. Mame protikolikovu.

adri2211
12. nov 2011

v nemocke pila z aventky,ale doma ju uz nechcela. pouzivame dodnes MAM

jahodka11
12. nov 2011

ano, velmi, doteraz z nej pije rano mliecko 🙂 aj teraz pri druhom syncekovi planujem kupit avent 🙂

cervena_ciapocka
12. nov 2011

My pouzivame MAM. Avent maly nechcel. MAM ma tu vyhodu ze ma aj flase kde sa da spodok pekne odsrubovat a flasa krasne vycistit, netreba ziadne kefky a pod. Plus, da sa sterilizovat sama v mikrovlnke.

livka299
12. nov 2011

Ja som spokojná, ale kupila som fľašu podľa toho aká bola v akcii. Moji nevyberali.

m.i.r.i
12. nov 2011

Od zaciatku mame Avent - teda ked sme zacali pit aj z flase mal asi 1 mesiac..a mali sme vsetky mozne, od tych malickych flias po najvacsie, cumliky od jednej dierocky cez tri a aj sosaciky...mame teraz 21 mesiacov a stale pijeme z Aventiek..len na vodicku uz ma myslim Canpol Babies so slamkou, lebo to sa mu tak paci pit..ja na Avent ci flase, ci cumle nedam dopustit..

nelicefo
12. nov 2011

Avent su super. Ale pocula som chvalu aj na Tommee Tippee 🙂

veronikam
12. nov 2011

Ja som velmi spokojna, od malicka avent, odporucam.

mychaella
12. nov 2011

my sme mali avent a vsetky mi tiekli, nie vzdy ale casto, vydrzala som pri nich celý čas ale pri druhom ked bude treba flase, avent urcite nechcem.

jasminet
12. nov 2011

my mame aventky od narodenia po teraz a sme spokojni 😉

anicka1981
12. nov 2011

my tiez mame avent a sme spokojny, mam aj odsavacku, a teraz uz aj lyzicku , ale pokial mozem, nedavaj malemu flasu,lebo si pokazis dojcenie.... ked bude dojceny nebudes potrebovat davat ani caj an nic ine.... 😉

abbie
12. nov 2011

my pouzivame len Aventky a som vemi spokojna, ale kazdemu vyhovuje nieco ine takze ti neostava nic ine, ako ju vyskusat ak o nu mas zaujem ... pokus-omyl
pre novorodenca su vsak najlepsie flasky Dr. Browns, su najucinejsie proti kolike

ajuska28
12. nov 2011

Aj my používame Avent od začiatku a som s nimi spokojná

bashka
12. nov 2011

pre novorodenca je najvhodnejší mamin prsník 🙂 🙂 🙂

luciferkax
12. nov 2011

Súhlasím s tým, že pre novorodenca je najlepšia "mama" 🙂 a ak sa naozaj nedá, tak si myslím, že je zbyytočné investovať do drahých fliaš. Môj trojročný vyrástol na tých najobyčajnejších, z tesca, čo sú po dve balené 🙂

bbtina
12. nov 2011

Mne tiez pretekaju,ked je v nich nieco trosku dlhsie alebo je to teplejsie tak to gumove tesnenie akoby povoli. Nakupila som ich,lebo same chvaly ale lutujem,no uz dako dobacujeme s nimi,nakolko pripravujeme vzdy cerstve a po vypiti vylievame,cize nenosime von teple. Pocula som o flaskach dr.Browns a tie sa mi vidia 100x lepsie.

masinka
12. nov 2011

presne ako napisala @bashka- pre novorodenca je naj mamin prsnik.
vidim ze si este len tehulka - ak ti mozem poradit ako mamina, ktora uspesne dojcila uz dve deti - dopredu si nenakupuj ziadne flasky a uz vobec nie umele mlieka.. zacnes uspesne dojcit, pride prva laktacna kriza a namiesto prikladania babatka supnes flasku... ved nech zbytocne nestoji v skrini - a potom sa budes cudovat, ze po par tyzdnoch mliecko nebude.... ked by si, nedajboze, musela dokrmovat, tak striekackou a cajik ked zacnes davat od pol roka, tak rovno z hrnceka 😀 vsetky tie zazracne flasky... zbytocne vyhodene peniazky.

katrinka8
12. nov 2011

Ako tu uz pisali baby @bashka a @masinka - skus sa viac zamerat na info o dojceni ako o flaskach - teda ak chces dojcit 😉 To Ti urcite viac pomoze. Ja som netusila, co ma caka, tak som kupila flasky a akurat tento tyzden som ich dala mojej 17-mesacnej dcerke na hranie pre babiku 😀 Ani raz som ich nepouzila - v nasom pripade zbytocne vyhodene peniaze.
Mimochodom, par dni pred porodom som sa nahodne dostala k infoskam o dojceni a trochu som si to studovala. Ked sa mala narodila, bola som vdacna, ze som si to pozrela. Hoci sme nemali ziadne problemy a trochu ma to po porode ukludnilo, ze aspon priblizne viem, o co ide. Mala ma 17 mesiacov a je stale uspesne dojcena 🙂

katren
12. nov 2011

Dominika pouziva Avent, Lovi neexistuje aby dala do pusy....Misko je presny opak....ma flasku Lovi a inu do pusy neda...
Kazde dieta je ine, tak by som sa na odporucania nespoliehala, najlepsie ti bude vediet drobcek ukazat co mu vyhovuje a co nie...

mandragora22
12. nov 2011

my sme boli spokojni, ale dieta si casom aj tak samo vyberie. napriklad s cumlikmi mame problem, vezme do ust jeden jediny typ a zial, ten typ sa uz nevyraba a nedokazem ho nikde kupit a neviem, co dalej, lebo ten jej je uz strasne vyzuzlany, uz cakam, kedy sa rozpadne. medzicasom som kupila dalsich 10 podobnych cumlov, ani jeden nechce. z kazdeho ju napina na zvracanie, zahodi prec. a podobne to zvykne u deti byt aj s flaskami. ked si zvykne na konkretny typ, tak inu mozno nebude chciet 😉 ale avent ako taka flaska bola oblubena a potom neskor akceptovala aj chicco a aj tesco flasku. ale to uz bola starsia. ale ten cumel... dodnes (takmer dva roky) si na iny nezvykla 😀

sharmana
12. nov 2011

Ked som čakala mimi, tak som si kúpila Tomee Tipee aj Avent... A musím povedať, že Aventky sú úplne najlepšie flasky, všetky ostatné sa môžu strčiť...
Dokonca jednu takú flasku mám doma (darček), že Lovi a ten cumel, tak to akože nechápem toho výrobcu, malá ked chcela z neho pit, tak sa splasol, že vlastne sa z toho ani pit nedalo....
Takže Avent jednoznačne, od novorodenca až doteraz ich používame 😉

dualcore
12. nov 2011

vobec nie.mala som kupenu celu sadu a hroza.flasky tiekli,vobec dobre netesnili.viac by som tuto znacku flasiek nechcela!dudle su v pohode.

erula77
12. nov 2011

aj ja používam len flašky avent, a som maximálne spokojná. môžem len odporučiť. dajú sa super kombinovať

nini88
12. nov 2011

od začiatku používame Avent-ky a sme veľmi spokojní. Nemenila by som a myslím, že ani Ninka nie 😉

micimacko
12. nov 2011

som maximálne spokojná s avent flaškami 🙂