Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bude odmietať prsník, ak mu dám fľašu?

tvoja.mima
28. jan 2008

Čaute, mám mesačného Michala.
V príspevkoch píšete, že vaše deťúrence najskôr nakojíte a potom dokŕmite UM.
Babky u nás v rodine a aj decká dr. tvrdia že ak mu dám flašu, začne odmietať prsník.
A kojiť nechcem v žiadnom prípade prestať. Nejde tak o mlieko ako o vodu.
Máme v byte teplo a malý je smädný. Dávam mu prevarenú vodu, ale len s lyžičkou a už je to dosť pracné. ???

dominica
28. jan 2008

skús striekačkou, ja viem, že je to pracné, môj malý našťastie neprestal chcieť prsník aj keď pije z fľaše, máme Avent, ale on na začiatku papal moje mlieko z fľaše až potom som začala kojiť, tak možno preto mu to nerobilo problém, aj keď som sa bála, že po fľaši nebude chcieť mňa.

tvoja.mima
autor
28. jan 2008

decká dr. mi tvrdí že ho môžem zadusiť
myslím že to stou striekačkou aj tak vyskúšam... 😉
dakujem

romca3
28. jan 2008

Ahojky, já mám 4 měsíční holčičku a jednou za den jí dávám MM z lahve. Ona už když jsme přišly z porodky , tak večer nechtělě tahat. Jinak v noci a přes den normálně kojím a během toho odsávám. Je pravda, že večer mám toho mléka mnohem méně, tak to takhle už řešíme asi 3 měsíce a pohoda. Znám spoustu mamin co kojí a některou z dávek podávají z lahvičky.Některé dokrmují a jiné přidávají třeba nutritin proti ublinknutí. Asi každé dítě je jiné, ale jednou za den to snad nic neudělá. Časté podávání z lahve asi nebude dobré. Jinak se koukni na stránky medely a tam jsou popsané nějaké možnosti jak dítěti podávat mléko jinak a medela i tyto výrobky prodává.

bramburka
28. jan 2008

no mě přestala chtít prso hned jak jsem porpvé dala flašku. Avent ☹ ale stříkačkou to bylo psycho...

dominica
28. jan 2008

so striekačko to je určite namáhavé, nemám s tým skúsenosti, ale asi to bude lepšie ako s lyžičkou, ináč neviem ako ináč to podať diaťaťu.

zzz
28. jan 2008

ahoj mima, mozno blba otazka,ale preco neznizis teplotu v byte,ked mate tak teplo.... ved takemu malemu babu by si nemala davat nic ine len MM, ci je smadne,alebo hladne...... my sme mali na zaciatku 23, teraz tak 21,5........ a este by ma strasne zaujimalo,ako vies ze je smadne...ja som to nikdy neriesila...tak ma zaujima ako sa to da zistit....

jahodka11
28. jan 2008

ahojte, ja uz mesiac dokrmujem a nemame problem, ze by maly odmietal prsnik......rano ho 2x nakojim a potom uz kojim a dokrmujeme.....maly papa kazde dve hodiny :( uz sa nemozem dockat, kedy zacneme s prikrmami 🙂))

tvoja.mima
autor
28. jan 2008

ahoj,zzz
v byte máme 25 a všetky vôbec nekúrime a niekoľkokrát za deň poriadne vetrám, chladnejšie tu mať nebudeme
a že je smadný som zistila tým že si vždy aj po pol hodine pýtal jesť a iba si 5 - 10 krát potiahol a bolo dojedené
tak som mu skúsila dávať prevarenú kojeneckú vodu a bolo, teraz kŕmime každé dve hodiny, iba od kúpania
do polnoci vydrží spať vkuse
a ešte mu do nošteka vstrekujem morskú vodu v spreji "MAR plus" pretože ho mal vysušený a chrapčal

Tu začni písať odpoveď...

Odošli