Čaj z medovky. Môže ho piť 9 mesačné dieťa? V akom pomere?

bobulka34
6. máj 2008

moze 9 mesacne dieta pit caj s cerstvej medovky, ak ano s kolkych listkov a aky pomer.

filipa
6. máj 2008

bobulka, tak napr. detsky caj na pokojne sny od jednej nemenovanej spolocnosti dodavany aj na nas trh obsahuje medovkovu vnat a je urceny detom uz od 6. mesiaca. podla mna, v malom mnozstve, kratko luhovane, nemoze uskodit.

julca80
7. máj 2008

bobulka, ja robim malej medovkovy cajik od 10.mesiaca (myslim z cerstve listky), a sypany jej davam od 6.mesiaca, ten jej najviac ide a chuti 😉
Ja to davam tak od oka, asi6 - 7 listkov(niekedy viac) na 3/4 litra.

mata79
7. máj 2008

Inak, malemu medovka nerobila dobre. Musela som hladat cajiky, v ktorych medovka nebola, alebo jej tam bolo velmi male percento.
To asi preto, ze som z medovky otehotnela. Pila som jej v tedy velmi vela a tutu mutu bolo skoro ziadne. Tak sme sa smiali, ze som tehotna z medovky... 😀 Mozno som si vytvorila vela protilatok... Ktovie.

junovka
7. máj 2008

a skusali ste matovy cajik??,Je dobry aj na travenie 😉

susika
7. máj 2008

junovka-a kolko tej mäty by tam mohlo byť, aby nebol sylný?ja by som pre mojho krpca potrebovala nejaký čaj na priberanie 😀 existuje niečo?aby sa to na nu lepilo? 😀 😀 😀

junovka
7. máj 2008

Ja davam asi tak 6-7 listkov stred.velkosti a luhijem takych 10 minut v 2 dcl pohari 😉 Praveze, ked ja vypijem taky matovy caj , tak mam pocit hladu....tak neviem skus 😝 😕

susika
8. máj 2008

junovka-práve o to ide🙂)bude papať ešte viac ako do teraz 🙂 🙂

junovka
9. máj 2008

to ti neviem povedat....skus 😉

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viva13
31. mar 2012

Ahoj, rada by som sa zapojila do diskusi, chcela by som sa spýtať môže 15mesačné dieťa piť mätový čaj,ked feniklový odmieta, alebo od kolko mesiacov sa môže piť?dakujem