Cestoviny vhodné pre dieťa do roka

luckahh
18. sep 2015

Ahojte🙂 chcem sa spýtať aké cestoviny dávate bábätkám? Mám 6 mesačného syna... Objednala som z feedo.sk cestoviny pre detičky a priateľ krútil hlavou, že určite sú rovnaké ako hocijaké "dospelácke", len o kus drahšie...
A náhodou ešte jedna vec.. hroznovú šťavu môžem dať 6 mesačnému? Prikrmujeme sa 1 mesiac

moni244
18. sep 2015

@luckahh priatel ma pravdu, ja som tiez tim jedlam z privlastkom detske nikdy neverila, ja som do roka davala bezvajecne, nic speci a tustavu neviem, mne dlho nechcela nic ine pit, nez materske mlieko, sabotovala flasu

sissy27
18. sep 2015

@luckahh a čo iné môže byť v detských cestovinách? 😅 obrázok na obale? pozri zloženie, sú cestoviny bezlepkové, bez vajec, špaldové a pod. ale "detské" sú čisto marketingová záležitosť tak ako 99% ďalších produktov... no a ako vidno, tak veľmi úspešne 😀

seahorse27
18. sep 2015

Hocijake bezvajecne. Vôbec som neriesila ziadne detske...

mimik79
18. sep 2015

ano hocijake detske bezvajecne aj jednota ma napr, vyber si take mensie, napr muslicky

zuzanaete
18. sep 2015

detske cestoviny = dobry marketingovy tah
Jedine ze by si preferovala bio, tak take pohladat, ale inac je to jedno. Treba bezvajecne.

sense
18. sep 2015

my sme kupovali hipp ale to preto ze mali zvieratka alebo potom klasicke...

katrin21
18. sep 2015

@luckahh hroznovu stavu nedavaj, jedine ak mas domace hrozno, lebo hrozno, jablka a jahody ( kupovane) su TOP 3 potraviny, co sa najviac striekaju a maju najviac pesticidov...
cestoviny by som dala napr. pohankove, alebo ovsene, alebo ine, co kupis v predajni so zdravymi potravinami ( zdrava vyziva)

maslenka47
18. sep 2015

@luckahh suhlasim s priatelom. Dokonca je casto v "detskych" potravinach (teraz nehovorim len o cestovinach) kopa svinstva navyse, aby to deckam "lepsie" chutilo (napr. glutaman, ale aj cukor je mnamka tam, kde nema byt) a bolo pekne farebne.

bibistec
19. sep 2015

ved ak s abojis urob z cesta a vody domace a nebudes riesit co je v nich, kup kvalitnu muku prip. vyber mozno aj inu ako psenicnu proste urob to tak ako to robievali nase stare matere a nebudes mat dilemu

seahorse27
19. sep 2015

@luckahh k tej hroznovej stave - ja kupujem malému bio hroznovu stavu Ovko, riedim mu to s vodou, skus vyskusat, môjmu to velmi chuti...

katarinamarkova
19. sep 2015

@luckahh 🙂 sorry, ale aj ja krutim hlavou 🙂
100% suhlasim s priatelom a jeho reakciou

siska53
19. sep 2015

@luckahh ja som davala normalne bezvajecne z bezneho obchodu.

strihalka
19. sep 2015

a nejlepsi je ze "detska sunka" kde je len 70%masa 😝 ......takze radeji normalni koupim, kde je 96% .....
a testoviny..... alepson pre deti uprednostnujem bio vyrobky....takze se snazim hledat take testoviny, strukoviny..

erina098
19. sep 2015

@luckahh mali by byť bez lepku a bez vajec.netreba špecialne,ja som dávala špaldové.kupovala som v normalnom obchode.