Používame cookies. Viac informácií tu. OK
luciferova
25. júl 2011

Ak mas este cas, odsaj do rezervy. Ak nie je zvyknuty na UM, moze ho odmietnut, ale teiez nemusi. No tazko predvidat. Zase naco ti bude zbytocne doma trcat skatula UM? Jedna znama to riesila kravskym prave zhruba v tom veku, co podla mna tiez nieje 2x dobre riesenie...😅

Takze moja rada - odsat este trochu pre istotu 🙂

elinka27
25. júl 2011

no jednoznacne materske ak je to mozne, a volila by som sposob krmenia inak ako flasou, viac o rizikach dokrmovania flasou sa docitas v laktacnej poradni
@pink_lady prosim presun tuto temu do sekcie Laktacna poradna 🙂

pink_lady
25. júl 2011

@elinka27 je 😉

ka3na
autor
25. júl 2011

@luciferova
@elinka27 odsat sa mi uz asi nepodari viac. mama tvrdi, ze mlieka mame v mraznicke dost, ale ja sa stresujem co ak maly bude hlady a chcem mat nieco pre istotu doma.
dakujem, poradim sa v inej teme.

dugyna
25. júl 2011

@ka3na urcite netreba skusat UM uz teraz. to nie je potrebne. dokrmit mamina by mala cez poharik, hadicku alebo lyzicku v ziadnom pripade nie cez flasku...a flasku by si malemu nemala davat vobec.
hovoris ze mas mleka dost....kolko ho mas v mrazaku odsateho? mas cca tolko davok kolkokrat sa maly koji?
UM by som mu zbytocne nedavala.

elinka27
25. júl 2011

@ka3na ja si myslim, ze ked nebude pri tebe, tak sa tak casto krmenia nebude dozadovat, a myslim ze mate dost, je 😉 este skoro na prikrmy, tak podla mna s mlieckom by ste to mali zvladnut

Tu začni písať odpoveď...

Odošli