Čo hovoríte na Babylove príkrmy pre 8 mesačné dievča?

d1984
24. sep 2013

dnes som kúpila ako doplnok príkrm v dm babylove ( ryža, morka, zelenina) dcérke to chutilo, zjedla to na dva krát celé, ale tak sa mi potom z toho pokakala....hrozne. inak má krásne pevné hovienko, tak som bola z toho nemilo prekvapena. varím jej doma, ale niekedy nemám nápad, čas ani chuť vymýšľať a vyvárať....kúpila som si viac flaštičiek rôzne príchute, ale teraz mám obavy jej to dať, aby sa znova nep.....dakujem

zipsy
24. sep 2013

My sme s nimi nemali ziaden problem 🙂

stanislavao
24. sep 2013

ziadne prikrmy nekupujte a dietatu davajte normalne doma pripravene jedlo.

1177
24. sep 2013

Skusali sme, nemali sme ziadny problem

gretocka
24. sep 2013

so ziadnym babylove vyrobkom (prikrmy, kase, plienky, kozmetika), som nikdy nemala problem. A aj ju bolelo brusko? Ak len kakala inak, ale celkovo bola spokojna, asi by som to nedramatizovala. Ale ak z toho nemas dobry pocit, tak ich nepouzivaj ... 🙂

magduska2
24. sep 2013

Stolica moze byt po kazdom jedle ina..podla mna je lepsie ked sa dieta poriadne zakaka jak ked sa chudatko nemože🙂

marianna2468
24. sep 2013

Chutnala si ich?chutil ti? Lebo podla mna to je uplny humus-------bleeeeee////,ja som to malej kupila raz,ochutnala a mne to nechutilo a co nechuti mne nedavam malej.Skus jej to dat o par dni ci sa ti zas po...... a ked ano tak budes vediet ze viac nie.