Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo mám dať papať 7 mesačnej dcérke, aby ľahšie kakala?

liziknds
12. mar 2015

Pred mesiacom Sme zacali prikrmovanie,a trápi s kakanim.uz 4dni nekakaka.co jej pomáha?co jej mám fát papat?

forbym
12. mar 2015

Ovsene vlocky jej daj. Uvar, zmixuj s nejakym ovocim. Alebo ak pije um,tak do tej vidy z vlociek rozrob mlieko. Alebo feniklovy caj jej daj.

mirka2003
12. mar 2015

ovsenu kasu, slivkova stava vraj pomaha

brckava36
12. mar 2015

nam pomohli slivky, slivkova stava, cerstve jablko

pribinak
12. mar 2015

No musíš asi dávať aj piť viac tekutín, vodičku, alebo napr feniklový čaj.
Pomáha uz spomenutá Slivková stava, ale aj pomlete lanové semiačka, do jogurtu ak papate pridaj pomlete ovsené vločky, dávaj viac "vodovej zeleniny" ako cuketa ci tekvica
Čerstvé ovocie, nie výživy: jablko a hruška

lucka_vengl
12. mar 2015

cerstvo mlete lanove semiacka - mozes davat do vsetkych prikrmov. nam nezabrali ani vlocky, ani jablko, nic az toto.

ivet1371
12. mar 2015

Struhane jablčko

nanka3
12. mar 2015

ahoj, nam pomaha slivkova vyziva a ako prikrm varena tekvica, resp. tekvica+zemiak 😉

andy48
12. mar 2015

Moj Kubko mal stale problemy s kakanim, pokial bol iba na UM. Ako sme zacali papat, zlepsilo sa to. Ak vidim, ze mal tvrdsiu stolicu a musi vela tlacit hned mu vyvarim ovsene vlocky, do toho jablcko, slivky. A rano papa activiu. Ale inak take jablcko papa v podstate kazdy den. A v jablkach je vela vlakniny.

jana2411
12. mar 2015

Na mojho maleho zaberal špenát. Fungovalo to vzdy 🙂

zaira1407
12. mar 2015

ja som davala kamilkovy caj ale len kratko luhovaný, lebo je horký ...slivky ...slivkova stava...stava zo surovej mrkvy moju spekal vareny zemiak s mäskom ...kojila som ju nebola na UM a aj tak sme mali problem kym si zaludok zvykol ...mozno este nejake probioticke kvapky

tazko zacala kakat az ked sme zaviedli aj masko .... ale potom sa to upravilo a zvykla si kakat kazdy den presne v tu istu hodinu ..... a vela tekutin nech sa potrava v brusku dobre riedi ...možno by uz hadam mohla aj cisty jogurt ja som davala obycajny smotanovy biely - Hollandiu alebo klasicky smotanovy

lucya87
12. mar 2015

Ahoj nam pomahal biely jogurt,aj susene slivky uvarene s jablkom. Alebo slivkovy dzus. Aj vyvar z ovsenych vlociek. drzim palce nech nieco pomoze!

calu111
12. mar 2015

Ahoj, nám pomáha Racionela s funkčnou vlákninu. Sú to chutné malé chrumky, bez cukru. Malý ich papá len tak, ale nie každý deň. Viažu na seba veľa vody, malý si vtedy pýta častejšie piť.

laura0107
12. mar 2015

No my sme kvoli tomuto nekakaniu boli aj u gastroenterologa..takze ti mozem tlmocit co mne poradili...vela vlakniny: ovs.vlocky,medicol vlaknina pre deti,marhule,slivky(rozmixovat domace zavareniny aj so supkou)...vela tekvice,cukiny,polievky skor riedke, zakysane mliecne vyrobky,celozrnne cestoviny,celozrnne pecivo.
Ziadna mrkva,banan,ryza,ryzove kase,mliecne kase(hami,nestlea spol.), vyzivy z obchodu.
Kase len s vodou zarabat.
Co ma maximalne prekvapilo je ze ,jablko, zemiaky, vela masa, vajcia, cestoviny z bielej muky, bielepecivo- vsetko zahustuje stolicu a zapeka..

sense
12. mar 2015

slivky alebo tekvicu...

bamboocha14
23. apr 2015

Nam pomohla cukinova kasicka ale taka redsia a vela tekutin.fenyklovy caj nie,s toho len prdkala ale nekakala

Tu začni písať odpoveď...

Odošli