Čo na večeru 11,5 mesačnému bábätku?

pimpulienka
10. jún 2011

Maminky čo dávate vašim drobcom? My len kojíme, ale obávam sa, že to nie je dostatočné. Kašu sme ešte nemali, od 9.mesiaca mi Tami prespí celú noc a keď tak dám len vodičku od smädu. Pediatrička nie je veľmi za kaše.. Len už nemám dobrý pocit, či jej to stačí. Inak cez deň papá ukážkovo, všetko čo jej dám plus ešte vždy dokojím. Ďakujem za názory 🙂

stanislavao
10. jún 2011

rocne dieta uz moze jest vsetko. moj syn ma velmi rad huste polievky a ma ich na obed, aj na veceru.

pingu1
10. jún 2011

nasa aj tlacenku a veci podobne

happy8051
10. jún 2011

ja si myslim, ze kludne pokracuj v kojeni... ked to nebude stacit, mala ti da vediet 🙂

k_a_j_k_a
10. jún 2011

Ahoj, kludne jej mozes davat papat to, co veceriate vy, uz je dost stara. No a pred spanim ju nakojit. Mladsia jedava o cca 18:00 kasu, pripadne ak chce jest to co my, tak jej dam. A pred spanim o 20:00 ju este nakojim. Mozes jej davat cestoviny, polievocky, proste to, co ma aj na obed. Inak take tie kupovane instantne kase u nas moc nejdu, papavame ryzovu, kukuricnu, krupicnu alebo ovsennu.

olifcek
10. jún 2011

ahoj, istotne nedaj tlacenku, ani nic podobne.. ked si nestazuje, staci mliecko.. ak ee, skus biely jogurt, chlebik s maslom - obycajnym maslom, ci polievocku, alebo urob kasu 😉

zuzka1008
10. jún 2011

my davame kaše od 7mes. + kojime

kibuk
10. jún 2011

ahoj,moj synator prave dopapal to čo mal na obed 🙂 zemiačik z mrkvou-rozmixovane z trochou masla a male haluštičky,pil vodičku a pred spanim ho nakojim a buba celu noc 🙂

kaja73
10. jún 2011

ja striedam studenu večeru-chlebik s natierkou a zeleninkou,potom teplu veceru-niečo podobne ako obed a kasu-tam tiež striedam rozne druhy-ryžovu,psenovu,ovsenu atd. A tesne pred spanim ma mlieko.

beruska.zuzanka
10. jún 2011

noooooo,my stále len mliečko 😅 😅 😅 a to už má takmer 18m 😀 😀 😀 ale hladná nie je... váhu má peknú, takže jej to asi stačí...

akika722
10. jún 2011

moj ma sice len 10m ale mliečko mi vobec nechce... 😖 tak papa na večer,chlebik,jogurt s pečivom,polievočky a čo pride..a je spokojny,aj vahu ma ok 😉
aaaa ani kaše nechce

sampo
10. jún 2011

no moje dieta ma na veceru este stale mlieko, niekedy zje aj kasu alebo nejake ovocie ci jogurt, ale celkovo od obeda je to u nas s jedenim bieda, tazko do nej nieco dostat vobec 😒 takze to mlieko to vzdy isti, to neodmieta 😉

stastnevydatam
10. jún 2011

ahojky, nasa bude mat rok... pred 3 mesiacmi som jej zacala davat kasicku na noc, potom som ju nakojila... a aj tak sa mi cez noc budila na kojenie...tak sme kase zanechali, veceria to co mi, vacsinou avokado,zeleninku,polievocku... potom este nakojim, ale neprespi mi celu noc... neviem, ci jej nestaci, alebo je to len o zvyku ?! 😒

snoopy1
10. jún 2011

Môj papal krupicovú kašu, striedala som mu to s krabicovými kašami /viaczrnná, špaldová.../ a krupicová z plnotučného mlieka ho drží do dnes.... 🙂

katka888
10. jún 2011

nasa od 11 mes uz nechcela mliecko kojene, predpokladam tym, ze som uz bola tehu a vtedy vraj moze dojst k odstaveniu. kase nechcela nikdy ani vidiet, tak na vecer sme davali bud chlebik s masielkom, alebo v takom veku tvarohovu buchtu taku plundru ci ako sa to vola, alebo co bolo z obeda, alebo ked sme navarili dietne, tak z nasho ujedal,a kedze ona stale chcela jest to co my

mata1001
12. jún 2011

Adamkovi davam okolo 17.45 chlebik so syrom alebo maslom(ale nezje toho nejako vela) + jogurt.a o 19.00 vypije cca 150ml mlieka( nutrilon) a spinka celu noc... 🙂

martinaperinoa
4. aug 2012

mata1001 tak to potom závidim!! naša vypije pred spanim 150ml a pravidelne sa kazde 3 ci 4 hod budi :(( prespata noc asi u nas nehrozi!!

tinaha85
12. sep 2012

moja mala bude mat rocik a papame na veceru kase cca 150ml a pred spanim dokrmim mliecko cca 120 ml, ale v noci sa mi aj tak budi kazde 3-4 hodiny ☹((