Čo na večeru 15 mesačnému synovi?

lucka_or
15. apr 2012

Ahojte, čo dávate prosim vas deťom na večeru? Mám 15 mesačného synčeka, a už neviem čo mu dávať, mám pocit, že stále je to isté. Buď kašu, chlebík...

zuzulienka1973
15. apr 2012

Moja.Vsetko mozne aj to co zostalo od obeda.Dam Ti typy.Ja som davala krupicnu kasu.BB puding.Zeleninove rizoto.Chlebiky s domacimi pastekami a zeleninka.Polievocky take hustejsie.Cestoviny s nejakou domacou omackou napr. koprovou,rajcinovou,syrovou mojim ako 15 mesacnym chutila aj bryndza ale to zase kazde dieta nema rado,samozrejme so ju rozriedila mliekom.Alebo cestoviny a uvarila som vsetku moznu zeleninu rozmixovala trosku zriedila vyvarom a tym poliala cestoviny aj troska soli samozrejme.Zemiakove pyre dusena cuketa k tomu tekvica na cibulke.Ak Ti nestaci napis Cez IP este nieco dopisem

lucka_or
autor
16. apr 2012

@zuzulienka1973 dakujem za napady:o)

mistula
16. apr 2012

Moje deti maju takmer denne kase - krupicnu, polentu - z kukuricnej muky a pohankovu - na sladko, zemiakovu na slano (pridavam do nej aj zeleninu, ktora da kasi farbu a meni jej chut.

nessi01
16. apr 2012

My stale kasickujeme kadejake ovocne mliecne kase - kedze prcek nepapa UM, nekojim a jogurty mu moc nerezu, tak ma aspon pravidelne mliecko a teplu veceru 🙂 No a do kasi samozrejme ovocie vacsinou...

lucka_or
autor
16. apr 2012

@nessi01 kasicku uz davam vacsinou na ranajky v poslednej dobe, lebo mam pocit, ze na veceru uz mu isli na nervy 🙂 No a na olovrant mava vacsinou jogurt s ovocim alebo niecim, tak kasa sa mi uz nejak na veceru za tym nehodi..