Čo so zvyškami kaše po spotrebe?

terina25
25. aug 2009

Ahojte.

Chcem sa spýtať,či vyhadzujete zvyšky napr.kaše.Lebo na krabici je napísané,že po otvorení spotrebovať do 3 týždňov.Ja som dnes jednu kašu musela preto vyhodiť.

dík

lovula
25. aug 2009

No ja nezjedenú kašu vyhadzujem, každý deň mu robím čerstvú. Zatiaľ sa mi nestalo, že by sme nestihli spapať celé balenie. Vydrží nám tak týždeň. Ale už sa mi stalo, že som takto vyhadzovala Bebu, lebo som ju nestihla spotrebovať do 4 týždňov. Detičky sú ešte malé, ja by som to neriskovala. Skôr mu to podľa mňa môže uškodiť ako pomôcť.

jankapiknova
25. aug 2009

ja som tiez uz kasu vyhadzovala ze sme nestihli spapat a na Bebe sa nam to asi nikdy nestane lebo on je stale dost mlieka a vyzera ze mu aj najviac chuti 😝

atrami
25. aug 2009

Tiež vyhadzujem.

drobec86
25. aug 2009

No ja tiež stihnem spotrebovať ale ak by k tomu došlo bolo by mi to ľuto vyhodiť asi by som ta ja zjedla...

saska.t
25. aug 2009

terina ak myslis neurobenu kasu teda vlastne ten prasok, hned po otvoreni prehadzujem do uzatvaratelnej nadoby a vydrzi aj 5 tyz., samozrejme uz zarobenu kasu by som vyhadzovala ak mala nezje 🙂

gabak
26. aug 2009

Malej som vždy robila polovičnú dávku z toho čo písali na krabici. Aj tak to nezjedla. Ale máme mačku dojížďačku 😀 .Keď bola dlho načatá a neminula sa tak som ju už malej nedávala. Samozrejme mačka bola šťastná. 🙂

miskachrumka
26. aug 2009

ja tiez vyhadzujem poctivo pre istotu!!!!!!!!!!!!!! 😉

lyongirl
26. aug 2009

tá mačka dojížďačka sa mi páči 😀 😀 😀
tiež si to dávam do uzatvárateľných nádob, ale myslím, že viac ako mesiac som nič otvorené nemala. Len minule mi bolo trochu ľúto, vyhodila som 4 krabice nenačatých kaší, lebo to MM kúpil drobcovi, keď už jedol skoro všetko ostatné a kaše moc nechcel, tak nám zostali a ja som ich musela z ťažkým srdcom vyhodiť, lebo boli po záruke, ma štvali tie prachy 😒

cestovatelkaandrea
26. aug 2009

vyhadzujem

sirinka
26. aug 2009

malej som robila kasicky od ukonceneho 8.mesiaca a nevyhadzovala som ich dva alebo tri tyzdne po otvoreni ak nahodou este v nich bolo...tej instantnej gebuzine sa nic nestane.