Čo zvýši chuť do jedla u 7 ročného syna?

berusaa
2. mar 2012

ahojte baby,viete mi poradiť s niečim?Moj 7 roč.syn mi málo papá,vobec nemá chuť do jedla.Viete o niečom čo pomáha na nechutenstvo alebo na priberanie?

hroma
24. feb 2016

@timea7 to zas mozem povedat, ze moja sa zapaja do domacich prac...vo vsetkom, v tom som dosledna a ju to aj bavi..vsak aka matka taka katka 😉..okrem vykladania nakupu do chladnicky...to uz kvoli zapachu nezvlada 😄..

timea7
24. feb 2016

@hroma tak to je super, to sa jej len zíde, mne sa tiež dva krát nepáčilo, keď som bola v jej veku a mamina ma zaúčala, mňa to vrcholne nebavilo (čo teraz nechápem 😉 ), ale ako som jej v duchu sto krát ďakovala, keď som sa vydala, bývali sme sami, mala som malé dieťa, stavali sme dom a ja som nemusela riešiť, ako sa čo varí alebo pečie, už som to dávno mala zautomatizované, raz sa ti poďakuje.

marusik
24. feb 2016

repíkový čaj, pobyt vonku na čerstvom vzduchu

nycanka
28. apr 2016

Ahojte, nas syn bude mat v lete 4 roky vazi skoro 16kg obleceny a najedeny... jedaval jak valach a teraz do neho ledva dostanem par lyziciek polievky. Sladkosti mu uz nedavam vobec. Max caj alebo dzus. Ako ho donutit viac zjest? Je trosku vyssi na svoj vek. To ma po nas ale na pohlad vyzleceny, len kosticky mu trcia. Dakujem za vase nazory

kobrtko
24. jún 2016

Moje 7- ročné chlapčisko 😉 má okolo 20 kg, je chudý, ale dobre stavaný. Na neho platia všeobecne overené veci:
1. nejesť každú chvíľu sladkosti (lebo keď neustriehnem- čo sa stáva 😅 , tak mi potom sotva zje niečo iné).
2. nedávať sladké alebo iné "drobnosti" najmenej hodinu pred obedom
3. nebehať za ním s jedlom a nevypytovať sa ho každú chvíľu, či chce niečo jesť.. ja keď ho nechám trochu vyhladovať (rozumejte nie o hlade, ale rozumne nech má pred obedom aj pocit hladu), tak mi zje obed, že sa až niekedy čudujem... čiže neponúkať!!!
Takže toľko moje rady, snáď ti to vyjde...

magdalenamm
19. júl 2016

Chuť do jedla podporí aj GLUKOPUR /hroznový cukor/
dostať ho v lekárni.

nellka21
13. okt 2016

Ahojte ako pokracuju ratolesti?

nell77
13. okt 2016

probiotika al. B-komplex, overene

nellka21
13. okt 2016

Ano bkomplex jej davam stale, mava afty a skarede ..myslim ze jej to pomaha