Cornflakes. Od kedy ich môžem dávať deťom?

kili
21. sep 2008

Od kedy sa môžu? A neviete poradiť nejakú značku, ktoré najviac zmäknú? alebo zostanú všetky stále tvrdé?
moc ďakujem 🙂

stresmenka
22. sep 2008

Kili veď všetky zmeknú na blato keď ich necháš dlhšie v mliečku popr.jogurte. Ja mám synovca starého 1 rok a 4 mesiace a papá ich ale len tie kukuričné bez príchutí a v mliečku alebo v pribináčiku popr. mu ich ségra dá do výživy.

prvapomoc
22. sep 2008

my tiež papáme od roka všetky okrem čokoládových.v mlieku,jogurte a ešte papáme jemne ovsene vločky s ovocím.

titkovamiriam
22. sep 2008

baby nic proti vlockam,ale ked obsahuju susene ovocie su doslova toxicke ☹ ,v tom ovoci je niaky sajrajt co napada pecen.

kili
autor
22. sep 2008

so sušeným ovocím nechcem, chcem také tie obyčajné, keďže Samko mi ešte neje chleba, tak by som chcela niečo na raňajky.
to som netušila, že všetky zmäknú, ja ich nejem a MM mi hovoril, že chrúmu 😕

titkovamiriam
22. sep 2008

u nas ich konzumuje len milan 😀 bud ciste alebo cokoladove,marek mu ich obcas ocutna,ale v mlieku ich nechce -chrume ich ,,surove,, 😀

kili
autor
22. sep 2008

ako ja neprotestujem ani proti čokoládovým, už som začala im dávať granko do mlieka, keďže čisté mi S. už nechce piť (a ani sa mu nedivím)

titkovamiriam
22. sep 2008

😀

prvapomoc
22. sep 2008

ja som mala na mysli s čerstvým ovocím,len preplachnem ovšene vločky v horucej vode a nakrajam do toho čerstve ovocie 😉

kasis
22. sep 2008

My ich tiez uz asi 2-3mesiace papame, oni zmaknu, mliecko zohrejem,nasypem cornflakes, nakrajam banan, alebo ine ovocie, pockam asi 10min a maly to spraska za 20 sek 😉

lenkazdenek
22. sep 2008

Mám pocit že třeba Hipp dělá dokonce njáké ochucené od roku a půl,maj je na mimibazaru 😉