Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Dcérka odmieta príkrmy

darina85
15. nov 2013
Maminky help hilfe! Ta moja malinka potvorka uz treti den uplne odmieta prikrmy, doteraz celkom pekne papala no a uz treti den nic, zatne dasienka a place, nic do nej nedam len mlieko, a to som jej urobila maskrty co predtym mala rada. Poradte co robit, vasim drobcom chuti kazdy den? Ci len moja protestuje? 😞 😞 😞
h2
15. nov 2013
@darina85 Ahoj, nerob paniku, veď Tvoja malá má ešte len 6 mesiacov, to ešte naozaj vyžije hlavne z mliečka a príkrmy sú hlavne na vyskúšanie, my sme zavádzali príkrmy až od 7. mesiaca (môj synček sa narodil o 2 týždne skôr a bol veľmi maličký) a aj to veeeľmi postupne, po jednej lyžičke a tak. Daj tomu čas, všetko bude v poriadku. 🙂
lusyke
15. nov 2013
@darina85 Neboj sa. Moja odmietala tiez. Spociatku jej chutilo a potom zacala vymyslat. Plakala, sklbala sa a ked som do nej dostala 2 lyzicky tak to bol uspech. Nejaky cas to trvalo a zistila ze papkat sa proste musi. Ma vyse 7 mesiacov a papa vsetko zaradom a plnu misku. Ale aj teraz sa obcas stava ze nema svoj den a papat sa jej az tak nechce ale nakoniec sa da presvedcit. Na tuhu stravu si musi najprv zvyknut. Len to nevzdavaj a treba trpezlivost...skusat a skusat. A ako ti napisala h2...ma este len 6 mesiacov a vyzije hlavne z tvojho mliecka.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli