Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dieťa veľmi málo papá. Čo robiť?

janka_ipolti
13. júl 2012

Čo mi poradíte keď dieťa málo papá, aj to výber je veľmi úzky

zuzi0911
13. júl 2012

ahoj mne mala tez takto papa ale pokial je cula a nevyzera zeby jej nieco bolo tak to nevadi. skus jej ponukat castejsie albo jej na tanienierik nieco pokrajaj a poloz na miesto kda dociahne ked bude chciet si zobere.hlavne ju nenut lebo sa jej jedlo uplnesprotivy. chce to len trpezlivost

murinka
13. júl 2012

nic 🙂 dieta vie kolko chce 🙂

janad2012
13. júl 2012

Ahoj. Aj ja mam problem s papapnim. Mam 2.5 rocnu dceru a tiez nam malo papa. Niekedy ma taky den, ze vsetko co jej dam tak zje ale niekedy len si zobne.

tatiana1985
13. júl 2012

ja nesuhlasim s babami ...
nieje normalne ze moje 2r4m dieta spapa za cely den 1hryz z rozka, 2piskoty,a dozaduje sa len mlieka a mlieka 😒
Zacala som davat Pikovit sirup... odvtedy ma oooovela lepsi apetit... ovela 🙂

stalo sa mi ze som tyzden vynechala a ona sa zacala vracat do starych kolaji, len mlieko a mlieko...ked som opat zacala sirup davat, znova sa mi rozpapala 🙂 🙂 takze skus Pikovit 🙂

zuzub
13. júl 2012

nerob nič, pokiaľ nemá zdravotné problemy a nechudne, ja mám taký istý problém so synom a ked som to teraz prestala riešiť začal trošku viac papať....prípadne skús podávať 1x do dna podrvený Bkomplex

rolak
13. júl 2012

https://www.modrykonik.sk/forum/zaciname-prikrmovat/2-5-rocna-dcerka-malo-papa/
https://www.modrykonik.sk/forum/zaciname-prikrmovat/moje-dietatko-malo-papa-co-mam-robit/
a to sú len dve témy, je ich tu milión, nepíšeš,aké staré dieťa,či má zdravotné problémy, či to len tebe sa vidí,že málo zje,alebo má dlhodobé problémy s jedením.....podľa mňa je blbosť, že dieťa vie,koľko a čo má zjesť, ve´d niektoré deti by jedli len cukríkyy, keby mohli...

milka1978
13. júl 2012

môj syn má 2r a 7m a tiež si jedáva ako sa mu chce, niekedy viac a niekedy menej a niekedy musím do neho tlačiť aby vôbec niečo zjedol, pýtala som sa aj svojej pediatričky a tá mi odpovedala: "a vám chutí jesť stále?" vraj aj deti vedia kedy majú dosť a ked chcú tak si jednoducho vypýtajú. teraz to už neriešim a oplatilo sa mi. kedykoľvek cez den pride synček ku mne a povie mi že chce papať a ešte si aj povie že čo chce a vtedy vie toho zjesť ozaj veľa ... nechaj tomu čas a nenúť dieťatko do jedla uvidíš vráti sa ti to 😉

monika15
13. júl 2012

niekedy je ovela lepsie zalozit novu temu....ako citat tie hadky co v polovici tych forumoch je :(((((
clovek prejde 60 stran ... a pomaly nijaka rada len vytahovanie a hadanie :(((((
mohli by sa tie temy mazat !!!!!!!

@katren 🤐 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sante81
13. júl 2012

ráno mu dám to čo mu chutí, desiata ziadne piskoty cukriky, maxim ovocie a na obed uz je hladny a pyta papat aj sám, zje obidva chody, olovrant nič, nechce, na večer je hladny pyta si sám, čím viac som chcela aby papal, tym to malo opačny učinok. vlastne on jedáva stále to isté dokola, ked mu dám napr sunkovy chleba, tak sa ho ani nedotkne, a napriek tomu ma vyse 15 kg, aj ked nieje velky jedák. ponuknem napr uhorku, zje celu, a je najedeny, alebo ovocie, niekedy zje niekedy nie, ale ziadne sladkosti, potom nechcel jest vôbec nič, len čokoládu.

danu
14. júl 2012

@janka_ipúolti opytaj sa v temach, na ktore ti dali linky katren a rolak

Tu začni písať odpoveď...

Odošli