Dm kaše

4. mar 2022

Ahojte, pouzivate nkektora dm kase pre babatka? Ja celkom nerozumiem, su vhodne od 5 mesiacov a v navode je ze pridajte plnotucne mlieko? Ved klasicke mlieko je nevhodne.
A druha otazka, ked robite nemliecnu kasu a pridavate mlieko tak ho primiesate v izbovej teplote alebo s vriacou vodou?

greta2017
4. mar 2022

Ja take zarabam s umelym mliekom alebo len vodou. A davam taku nie uplne vriacu vodu ale zas nie izbovu teplotu. Tak aby sa to dalo jest hned ale aby to bolo aj teple

petamich
4. mar 2022

mame doma niekolko kasi, mliecnych aj nemliecnych - mliecne jasne s vodou, nemliecne s vodou alebo UM, kedze svojho mlieka tolko neodstriekam, takze u nas preferujeme mliecne a mam pokoj

sandrahi
4. mar 2022

@petamich hmmm dobre vyriesene

petamich
4. mar 2022

@sandrahi ono tie s nemliecne zarobene s vodou su pekne hnusne aspon mne sa zda, ja by som krupicu s vodou nejedla 😂 a kupovat aj kase aj UM (mojho mlieka uz nemam tolko aby som 200 ml odstriekala) mi prislo zbytocne, tak takto kupim mliecnu kasu a zarobim s vodou a vsetci spokojni

autor
4. mar 2022

Tak spravila som nemliecnu s vodou a ovocim.. ja by som skusila aj tu mliecnu rovno ale moj je na umelom a neviem ci sa uz moze kombinovat dalsie umele ktore obsahuju kase

petamich
4. mar 2022

no tak do nemliecnej daj UM, ktore teraz pouzivas a bude mliecna 🙂

autor
4. mar 2022

@petamich ano jasne, to skusim najblizsie zas, len som sa nad tym zamyslela 🙂 ale ked si napisala ze kojis ale nemas na odsatie zas take mnozstvo tak mi uz davaju zmysel aj tie mliecne 😊

happymom16
10. mar 2022

Ak by ste mala záujem ja predávam bio dojčenské nemliecne kaše za nákupné ceny , v prémiovej kvalite dovezené z Francúzska 🤗 nám sa veľmi osvedcili...mám ich aj tu na bazare

henka123123
10. mar 2022

Pouzivam len dm kase a miesam len vodou mliecne aj nemliecne len vodou a do ryzovej nemliecnej pridavqm vyzivu ovocnu