Do ktorého mesiaca dieťaťa ste sterilizovali fľašky?

martinka117
5. sep 2014

Myslim ze nadpis hovori za vsetko moja otazka je do akeho veku detom sterilizovat flasky? Ake su vase nazory? Dakujem🙂

orchidea123
6. sep 2014

Ahoj moja mala má 26 mesiacov a fľaše stale stabilizujem s cumlami lebo má ešte na noc pomaly sa odučame . Nevyváram ich tak často ako keď bola mala raz za tyzdeň .Keď mám horúcu vodu v konvici prepláchcem ňou fľašu ale myslím si že aj keď mám už väčšie tak či tak tú fľašu treba občas prevariť

pisis
6. sep 2014

Ahoj, me dr. rikal, ze jak zacnou prikrmy, tak uz to nema cenu a ze klidne skoncit i driv. Stejne se pak decka brzo zacinaji pohybovat a cpou vse do pusy, tak at uz jsou pomalu zvykla. Ja na to sla tak nejak postupne, nejdriv po kazdem pouziti, pak jen vecer...

evittam
6. sep 2014

@martinka117 Ahoj, tak ja som pri obidvoch vysterilizovala hneď na začiatku a potom už skoro vôbec-umyjem pod horúcou vodou a je a možno keď ma napadne tak raz za čas vysterilizujem cumeľ. 🙂. A všetko je v poriadku. Myslím si, že je to úplne zbytočné a nebodaj ešte aj kupovať sterilizátor či ako sa to volá 😀 😀

martinka117
autor
6. sep 2014

@evittam mna hlavne zaujima to ze ked to napriklad neumyjem hned ked dopije a zostane tam.dake mliecko ze ci tam z toho nevznikaju dake bakterie alebo co :D

horana
6. sep 2014

Nikdy som nesterilizovala, ani u jedneho dietata 🙂 .

terezka1947
6. sep 2014

@martinka117 novu flasu vystrelizovala.....inak nesterilizovala som nikdy..iba poriadne umyla a vyplachla vriacou vodou-zo zaciatku

mamami3
6. sep 2014

Moja bude mať 2 roky a fľase umývam vrelou vodou, raz za čas ich vyvarím. Sterilizátor som nemala

gv16
6. sep 2014

len pred prvým použitím som všetko vyvarila, potom už tiež len pod horúcou vodou a tak to robím so všetkým aj s hrkálkami, cumľami....