Dojčenská výživa z Lídla

lenkalienkam
6. júl 2014

Ahoj , viete mi niekto prosím poradiť o dojčenskej výžive DIZZY - z LIDL ? - má byť teraz v akcii a chcela by som vedieť kto to vyrába - na poháriku to nieje napísane a dosť mi na tom záleží , alebo napíšte aké s ňou máte skúsenosti.

anicka246
7. júl 2014

Ahoj, my ich papáme, a malému chutia, dneska sme kúpili celú tú prepravku, alebo ako to napísať ... neobsahujú modifikovaný škrob, na tom zase záleží mne, a kupujem len také, ktoré ho neobsahujú.. neviem kto ich vyrába.. na nete si hľadala?

lenkalienkam
autor
7. júl 2014

áno na nete hladala ale nenašla - ani na tom balení nieje ? - dakujem za radu :o)

bubutko
14. júl 2014

@anicka246 neviem ci teda myslime obidve tu istu znacku, ale 1ks mam doma, schvalne som cvakla zlozenie, a praveze obsahuje modifikovany skrob a cukor, a preto som ju malemu ani nedala. A vyraba Lidl CR, viac tam nie je uvedene.

anicka246
14. júl 2014

@bubutko aha, do kelu, tak to mám pomýlené s nejakou inou.. tak sa ospravedlňujem.. teraz mám výčitky, že ich dáfam malému :(

anicka246
14. júl 2014

http://www.vitalia.cz/clanky/modifikovany-skrob...
Našťastie ma to trošku ukludnilo...

bubutko
14. júl 2014

@anicka246 nesmies to brat tak tragicky, ucime sa stale, a urcite z toho neochorie, a nabuduce kupis inu ;)
a aj ked to nie je geneticky modifikovana potravina, skrob je skrob. ten ja neuznavam, ani pudingy malemu nevarim, ani nezahustujem polievky/omacky. je to zbytocna prazdna potravina, ktora obsahuje sacharidy a telu neprospieva, nic z nej nema, a pribera sa. my doma sa sami tomu vyhybame, i ked priznavam ze je veelmi obtiazne uz najst aj sunku bez toho.

elenkanjelik
30. jan 2015

Ahojte, davali Ste Vasim detom tuto vyzivu? Ako dlho? Aj ja kupujem tuto, leboo co navarim, moje dieta nezje. Zbytocna moja snaha 🙄
Teraz tie zeleninove s maskom su super - maly ju papa velmi dobre

fopka
30. jan 2015

@elenkanjelik Ahoj,ja som parkrat davala,malemu chutila,ale zdala sa mi byt redsia ako napriklad jednotarska s bobrikom... davala som iba chvilu,dokedy som si neurobila zasoby z vlastneho cerstveho ovocia. Zeleninovo-masove prikrmy vo flastickach a pod. z obchodu moj maly nejedol ani raz v zivote,sama by som to nezjedla

applede
30. jan 2015

@elenkanjelik ahoj.....ja ju malej sem tam dam este ...tak raz za mesiac ...dva teraz to uz moc nepapa ....ked bola mensia davala som jej tusim...ovko? v tescu alebo v kaufl. take hustejsie a neboli tak sladke ako tieto

elenkanjelik
1. feb 2015

jj applede aj mne sa zdaju byt tie z Lidl strane sladke - tie ovocne.
Fopka vdaka za radu - urobit si vlastne zasoby ;)

zdenka2244
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulka876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenka2244
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulka876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
absolutka
13. mar 2018

@anicka246 to ci uz riesite ? To svinstvo co dycha je ok ? A vsetko je chemia,maso,zelenina ,jedlo ,vsetko a vy riesite nejaky skrob.Zabalte sa do bubliny a strante sa vsetkeho .Toto nepochopim fakt