Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dokedy treba dieťaťu prevárať mlieko?

beatrice28
10. dec 2012

Syn má rok aj pol a sem-tam sa stane, že mu dám neprevarené, keď nemám čas mu prevariť, žiadne ťažkosti alebo tak nemá, kamarátka trvrdí, že ona už vôbec neprevára a jej malý je tiež tak starý ako môj.

rough
10. dec 2012

Trvanlive krabicove netreba vobec prevarit, uz je pasterizovane. Ostatne, teda cerstve, prip. 5 dnove radsej este prevarit. https://www.modrykonik.sk/forum/zaciname-prikrmovat/dokedy-mam-prevarat-detom-mlieko/

milka1978
10. dec 2012

ahoj ... ja som svojmu staršiemu synovi začala dávať od polroka klasické krabičkové mlieko 1,5% a nikdy som ho neprevárala a dodnes nemá žiadne problémy a denne ho vypije aj pol litra a to má už 3 rôčky ..... takže ja by som neprevárala ... ako sa píše vyššie, to mliečko je už pasterizované, takže tá tepelná úprava už je spravená 🙂

euka210
10. dec 2012

cerstve treba podla mna do 3r a ine vobec netreba prevarat, ved su pasterizovane

cacika
10. dec 2012

krabicové sa neprevára, čerstvé vždy treba aj dospelým.

sharmana
10. dec 2012

no ja som do 19. mesiacov dávala UM, až potom som prešla na krabicové a aj to som vyberala skôr plnotučné a s kratšou dobou trvanlivosti, a prevárala som ešte donedávna 🙂 viem že sa to pasterizuje, ale predsa, aspon do varu a hned vypnút by som to ešte nechala... 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli