Domáce zajačie mäso

mackove
4. apr 2021

Ahojte baby. Chcela by som vedieť , či by bol zaujem o masko zo zajačikov. Ja keď som začínala s prvými prikrmami , veľmi som chcela pre maličku domaceho zajka. No nikde som nemohla zohnať 🤔 tak som musela kupovať v tescu , take kadejake. Bývame u svokry (nam sa stavia dom) a tá tu ma klietky , čo kedysi davno chovala. Tak včera ma napadlo , samozrejme hneď som to musela zorganizovať , kupila som dvoch zajačikov samičku a samčeka 😀 zatiaľ su maly , ale chcela by som ich časom dať dokopi , nech su male zajačiky a tak trošku to rozšíriť. Len neviem , či by bol zaujem o take mäsko , či to je dnes ešte take moderne , alebo si radšej kúpime. Dajte nejake rady a typi , ako to dnes chodí a kde by som mohla ponuknuť 🙂 za všetky rady a napady ďakujem 😘

heleninamama
4. apr 2021

Ak to chceš predávať len tak na čierno, tak určite cez susedov a známych. Cudzí to sotva kúpi, hlavne, ak to má byť pre deti.
Ja takto od susedy na chalupy kupujem vajíčka, aj celé vypitvané kurence a sliepky. Poznám ju, vidím tie sliepky, viem ako sa o ne stará, čím ich kŕmi... Rovnako som takto kedysi kupovala kozie mlieko. Tak nemám problém zaplatiť aj viac ako v obchode. Od neznámeho človeka by som sa asi bála a to nie som úzkostlivý typ.

hviera81
4. apr 2021

ja kupujem aj zajace domace, aj kurence, ale od znamych. vajicka kludne aj od neznamych 🙂
ale podla mna by zaujem v okoli bol... hlavne ak chodia do bratislavy... tam sa znamy spytaju znamych.... a uz sa to siri...