Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dvojročná dcérka odmieta tekutiny

syrik
23. apr 2014

Ahojte maminy, moja dvojročná slečna začala tvrdohlavo odmietať akékoľvek tekutiny,okrem mlieka.Skúšala som rôzne čaje,granulované, sypané,S medom,cukrom,čistú vodu,dokonca aj džús, no všetko odmieta. Ani Z pohára,ani zo šálky,má dva druhy flasiek a nič.Predtým vypila Z hocicoho aj pol litra,teraz sotva deci.Poradte. Ďakujem

siska53
23. apr 2014

@syrik a slamka?nepomoze?
jedine ponukat a nechat to na nu,nechaj to pitie na ociach. A hlavne nedat najavo,ze ti na tom zalezi. Moja teraz tiez menej pije,neviem,preco..zatial neriesim,ponukam.cika,to vidim,lebo sama,zacala odmietat od vcera plienku. Papa polievku vzdy,pije mliecko zarabane do vody,tam ma,tiez tekutiny.
ovocie ti papa? Tam je tiez daka tekutina..moja zas ovocie nejak,nechce,skor mi zje zeleninu,takze ja ovocie pocitat do tekutin nemozem.

syrik
autor
23. apr 2014

@siska53 Ani skamka nezabrala, ani po lyzickach. Ovocie akurát jablká,ostatné nechce.

siska53
23. apr 2014

@syrik tak uz len potom to druhe,co som pisala. Alebo ak sa rada hra s vodou,vtedy by viac nevypila,ze s roznych "poharikov"? Moj si tak rad popija i cistu vodu,ktoru inak nechce velmi pit.

ivushka19
23. apr 2014

@syrik neskusali ste fintu na nu? dat si do flasku vodu alebo caj, co vam predtym pila a povedat, nech to necha tak a nepije, ze je to vasa voda? akonahle som to doma skusila, otocila som sa, ze odchadzam a este som nebola z izby, uz mal flasu na ustach a pil.... alebo si maly strasne rad strnga... takze dostane poharik, ja poharik a po kazdom strngnuti sa napijeme.... Nie je to vela, ale aspon nieco malo takto vypije....Cika dost? Pravidelne? Ak ano, mozno jej to staci.... Len ponukat, pripominat, nenutit....

syrik
autor
23. apr 2014

@siska53
@ivushka19 Ďakujem pekne,cika myslím dosť. Ono,najhoršie je nedať najavo, že mi na tom záleží 😀 Už strácam nervy niekedy. Vďaka za tipy,vyskúšam 🙂

milota164
23. apr 2014

my sme nasej kupili farebne plastove poldecaky v ikei a od vtedy pije pekne🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli