Hladná po zelenine. Ako je to u vás?

vaness
14. apr 2008

Neviete mi poradiť za ako dlho je dieťa hladné po zelenine? Dávam malej ( 5 mes. ) na obed okolo druhej zeleninu + dopije sa mliekom asi 60 ml, ale po 2 hodinách sa už hlási, ja neviem vždy som dodržovala po mlieku 3 hod. odstup( sme na um) ale teraz sa mi zdá po zelenine hladnejšia. Ako je to u vás?

junovka
14. apr 2008

skus jej zvysit davku zeleninky na obed.My ked sme spapali zeleninu, tak mi este stiahla 90 ml., ale to len prve dva tyzdne, nakolko som davala jej len jeden dtuh zeleniny, aby som vysledovala ci neni dajaka reakcia.Potom ked sme presli vsetke zeleninky, tak som jej spajala viacej druhov a uz sama mi odmietala mlieko, nakolko jej zo uz stacilo.K teleninke kludne mozes dat aj ryzu, aby bola sytejsia. 😉

lyongirl
14. apr 2008

vaness, môj malý nikdy nevydržal po zeleninke 3 hod., aj keď ju dopapal mliekom, ale skús tú ryžu, ako radí júnovka, tá sa môže a nič nepokazíš. Ale zelenina je fakt "hladná"..., možno treba len vydržať a keď zaradíš masko, tak sa to zlepší.

janka07
14. apr 2008

vaness, aj nas maly je po zelenine velmi skoro hladny...snazila som sa mu zvysit davku zeleniny, ale on spapa len tolko kolko chce a ked uz nechce, otaca hlavicku a vyplazuje jazyk...ked sme pridali k zeleninke masko, tak vydrzi trosku dlhsie, ale tiez nic moc....my ryzu ani neskusame, lebo nas od nej zapeka 😠

vaness
autor
14. apr 2008

janka07 a koľko vydrží hod. po zelenine?

junovka
14. apr 2008

janka 07, ale pokial viem, tak na masko je este skoro, az tak na 7 mesiacov by sa malo zavadzat masko. 😉

lyongirl
14. apr 2008

junovka, ale veď možno sú na UM, to nie je skoro na masko... 😉

janka07
14. apr 2008

vaness, vydrzi tak 2 hodinky, mozno 2,5 hodiny....
junovka my sme od narodenia na UM a masko som dala asi len 4x....

sammy
14. apr 2008

Moja mala je na MM, zje na obed tak 90 ml zeleniny a mlieko uz za tym nechce, no potom o hodinu je uz hladna! A to som si myslela, ze ked zacneme s prikrmami, nebude uz taka hladoska, lebo MM papa kazde 2 hodiny a ja som dufala, ze po zelenine vydrzi aj 3 😠 No smola, co uz s nou?

janka07
15. apr 2008

sammy, aj nas tobias zacal papat dost casto, ale len po troske....aj mliecka vypije okolo 100 ml a dost a potom si o 2 hodiny pyta opat, nikdy predtym toto nerobil....najprv som si myslela, ze vymysla len pri prikrmoch, no robi to aj pri mliecku a to uz sme mali taky pekny denny rezim ☹