Hotové mliečka s kašou od Nestlé. Máte skúsenosti?

anickaajanko
31. mar 2009

Maminky, zaujmalo by ma či mate niekto skusenosti s tymto mlieckom, je to balene 2x250 ml, tak ako tie male dzusy, len sa to zohreje a moze jest, je ryzove, bananove, medove, dava sa to cez flasku. Potrebovala by som vediet ci mi maly nebude potom odmietat kojenie aby si nezvykol na flasku, chcela by som mu to davat len na veceru, je plne kojeny + na obed zeleninove pyre. Dakujem pekne 🙂

qetinka
31. mar 2009

anicka caf 🙂 😎
mne oliver nechcel tie mlieka...ani jedno.. ☹
skus do flase..neodnauci sa od kojenie neboj..ked si da jeden x flasu za den...nic nehrozi...skor si myslim ze mozno ani z flase nebude chciet pit...to je individualne.,...
inac potom do IP miposli adresu...ja mam nejake mlieka ešte doma...asi 3??? poslem ti ich...za postovne... 😉 🙂

zuzka1.
31. mar 2009

anicka my ich papame kazdy vecer od 4.esiaca, kazdy vecer, nedavam mu len ryzove uz a bananove ani hruskove, lebo sa z nich tazko vykakal, tak davam medove alebo kupujem sunarku na dobru noc-multicerealnu, tiez take mleicko. nam chuti, pekene papka, ci nebude odmietat kojenie, nevem, ale chutia dobre

skurinka
31. mar 2009

ja jsem kupovala malemu to bananove rano a vecer krasne my po nich spal celou noc a pres den mlicko.ale treba dcera to vubec nechtela.

anickaajanko
autor
31. mar 2009

baby a spapa vam naraz 250 ml
ja som mu naprvy krat dala 100 a chutilo mu to velmi

skurinka
1. apr 2009

no ja jsem davala 125ml,a od 7mes jsem davala celou a vse snedl a pomlaskaval si 😀

jakoubka
1. apr 2009

můj Kubík vypil vždy 200-250 ml 🙂 teď mu to dám občas a to vypije tak 190ml 🙂 Někdy měl i málo,tak vypil ještě 100ml z dalšího balení 😀

anickaajanko
autor
2. apr 2009

dakujeme 😉

sylvar
2. apr 2009

Sofinka ty mlíčka miluju, berem je, když jsme někde na cestách, ona je teda pije neohřáté, naleju do flašky a je hotovo

zuzka1.
2. apr 2009

anicka nas maly papa cele od 6 mesiaca myslim, ked isli zubky, ale bo bol unaveny niekedy nechal 30(cca), ale inak clee pekne spapka

ygreen
2. apr 2009

Tak u nás jsou ty mlíčka number 1 a to skoro u poloviny květnovek 2008. OD 6 měsíce se mi mladejvybodl na Nutrilon. TAk jsem zkusila tyhle mlíčka a mohl se užrat. Vymlaskne celých 250 ani nemrkne. Ale i kvůli ceně jsem se to snažila omezovat. Zkouším mu ve spaní propašovávat banánový sunar od 6.měsíce. Tobí totiž už od 6. měsíce pije mlíko jen ve spánku nebo těsně po probuzení, ale nesmí být ještě plně při vědomí, páč když pak zjistí, že je to mlíko, tak to plive. A dávám mu je v pokojové teplotě. Kupuju vždy celé kartony a nejvíc miluje medové 😉

sylvar
2. apr 2009

Sofulce chutnají všechny druhy 🙂

cessy
18. dec 2009

ktora prichut ide vasim detom najviac???
a ktore uprednostnujete?? hami, alebo sunarka,nestle?? 😕

jakoubka
18. dec 2009

ted vyrábí s příchutí kakaa a ovoce.Ty nám ted chutnají nejvíc.Pije ho ještě ted po probuzení