Hrnce Tescoma

lubik002
13. júl 2014

Chystám sa kupovať hrnce a zaujali ma z TESCOMY. Ktoré budú asi najlepšie? Ja som pozerala Tulip, dizajnovo sa mi najviac zapáčili. Máte tieto, prípadne nejaké iné a kúpili by ste si ich znova? ďakujem za názor 🙂

riave
13. júl 2014

@lubik002 ja mam tiez od tescoma, gold line a max spokojnost 😉 mala som plynovy varny panel a teraz mam indukciu, takze som nemusela kupovat inu sadu... http://www.tescoma.cz/akcni-vyrobky-doprodej-se...

25daniela
13. júl 2014

Ja mam tescomacke hrnce, ale uz by som take nekupila. Maju cierne rucky a tie sa mi rozpadavaju aj ked davam pozor, aby plyn na ne rovno nepiekol. Hrniec ako taky je v pohode. Neskor som uz dokupila s kovovymi ruckami home profi a tie su super

lubik002
autor
13. júl 2014

@25daniela tiež mi boli tie s čiernymi rúčkami sympatické, ale povedala som si, že sa to môže topiť, čiže moja intuícia sa potvrdila, ďakujem 😉 . tak tie som zavrhla hneď.

bajana
13. júl 2014

my mame tieto a spokojnost, len malym hrncom sa na silnom plameni rozpaluju ucha...inak su fajn, dlho drzia teplo a voda v nich rychlo zovrie
http://www.tescoma.cz/vareni/nadobi/home-profi/...

25daniela
13. júl 2014

@lubik002 ono zo zaciatku boli dost dlho v pohode, az do doby, ked sme kupili umyvacku... ta to dorazila, niektore uz mam iba tie trciace skrutky a rucky nemaju. Umyvacku mam siedmy rok, tak hrnce maju devet. Ale s tymi home profi som maximalne spokojna. Su aj krasne a z umyvacky vychadzaju ako nove...

zita19
13. júl 2014

Urcite nekupuj take co maju plastove usi. Mne sa rozpadli usi a bezuchy hrniec mi je akurát na dve veci aj ked hrniec ako taky funguje. Podozrievam, ze sa na rozpade spolupodielali horuci vzduch z plynaka a umyvacka. Tak postupne vymienam za take z kovovými uchami. A tie pozlatene casti na nich tiez velmi rychlo prisli o svoj "zlaty glamour". Aj bez umyvacky. Teda tie s pozlátenými plastovymi neboli tescomacke. Teskomacke mam 4 uplne tie najobycajnejsie co sa uz teraz ani nevyrabaju a funguju aj po vyse 15 rokoch uplne v perfektne. Teraz povodne pozlateno-plastove postupne nahradzam ako im odchadzaju usiska. Len vyberam co najtazsie, s co najhrubsim dnom. Na plynak je to najlepsie.

januliku
13. júl 2014

Baby, náhradné plastové uši sa dajú kúpiť/objednať v Tescome cca za 1,50e. Inak súhlasím, lepšie sú s kovovými ušami.

kikuleenka
13. júl 2014

Ja mam prave Tulip, uz 10 rokov ich pouzivam denno-denne a su stale skoro ako nove. Som s nimi spokojna 🙂

dina14
17. júl 2014

@lubik002 ak mozem poradit, vyber si kvalitnejsiu znacku, hrnce Tescoma nikdy viac.. ☹

lubik002
autor
18. júl 2014

@dina14 bohužiaľ neskoro :( už ich mám doma- Tulip, kupovala som ich so zľavou z DMky... a preto nikdy viac? aké máš a kde bol problém?

dina14
19. júl 2014

@lubik002 vsetko sa v nich okamzite prilepilo, boli pouzivane len na indukcnej platni, teraz ich uz pouzivam len na varenie vody.. 😖 snad budes mat lepsiu skusenost.. 🙂

lubik002
autor
20. júl 2014

@dina14 no ja budem na nich variť na plyne, tak dúfam, že budú fajn. bo si hovorím, veď nie sú z tesca za 50€, ako tam mávajú. svokra má také a tam mi prihára aj voda 😀

katren
16. nov 2014

kocky, nemate skusenost so sadou ekoPresto???