• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hruška do príkrmu. Áno alebo nie?

28. septembra 2009 
v literature,na internete...som citala ze hrusku mozno zavadzat medzi prve prikrmy.no ked som malej chcela dat hrusku moja svokra sa dobre nezblaznila-ci viem ze ju moze ,,nafuknut,, a bude ju boliet brusko :frowning2: co je vlastne pravda?dat hrusku malej alebo radsej nie? :unamused: dakujem
24. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nooo. Tak s hruškami aj býva aj nebýva problém.

1. Každé bábätko reaguje inak. Údajne nafukuje aj z karfiolu, z mrkvičky vraj zapeká atď.... Mne sa napr vysypal z banánu. A iné v pohode. Musíš vyskúšať.

2. Môj drahý je M. Hruška. Mňa z neho nenafukuje. (Teda ak nerátam tehotenstvo:slight_smile:) Ale zato mi poriadne dvíha môj nízky tlak:slight_smile:)

3. Môj syn T. Hruška zasa spôsobuje, že som absolútne nevyspatá (Včera sme šli spať o 23 vnoci 3 x kojili a vstávali ráno o pol 7 mej)

Takže hrušky pôsobia rôzne. A to, či bude tvoje bábo nafukovať nezistíš kým nevyskúšaš...
24. sep 2009 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahoj murinka
moj maly papa hrusku skoro kazdy den, jemu problem nerobi. asi treba vyskusat. myslim, ze je dobra na kakanie.
24. sep 2009 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
murinka, mojmu synovi hruska nerobila problem. tiez som ju zavadzala ako jedno z prvych ovoci pre maleho. ale len z poharika. no a teraz po roku uz aj surovu.
24. sep 2009 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, nas maly papa hrusku surovu uz asi od osmeho mesiaca a skor posobi tak, ze sa z nej okamzite pokaka, ale zastavene vetry z nej urcite nema, praveze to ma skor opacny ucinok - podla mna
vinifera, si ma pobavila :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ajoj murinka, ja som mojej malej pomixovala jednu hrusku, jablcko a broskynku ........... Ninuska mala 6 mesiacov aj jeden tyzden a velmi jej to chutilo, a nemyslim ze jej to sposobilo nejake problemy. :wink: :wink: :wink: ale kazde dietatko reaguje inac na rozne potravine, my napriklad nemozeme mrkvu, banan ani ryzu, strasne nas z nej zapeka :wink: :wink:
24. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vinifera :grinning: :grinning: :grinning:

..a ešte hruška, z ktorej na druhý deň bolí hlava :sunglasses:

murinka, vyskúšaj a uvidíš :wink:
24. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vinifera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tiež si myslím že je to individuálne, treba vyskúšať :wink:
25. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminy, podla mna tiez treby vyskusat...ja som tiez este neskusala, mam voci hruske akysi respekt alebo co :wink: ale v najblizsich dnoch sa chystam vyskusat, potom napisem ako to dopadlo. :slight_smile:
25. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, pokial ja viem, tak hruska nafukuje len neosupana. Takze supku prec a nemal by byt problem. U nas teda nie je a to sme si koliky uzili az az. Ale je aj pravda, ze kazde dietatko je ine, takze ja by som povedala, ze treba osupat, uvarit a vyskusat co na to povie brusko vasho drobca :wink: Drzim palce, aby bolo vsetko ok.
25. sep 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ak ked sa babu dava prvy krat hruska tak ju treba podusit???
26. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak mame skusenost...vcera som spravila malej prvy krat hruskovu kasu...hrusku som osupala, chvilu povarila a zmiesala s ryzovou kasou...a ochutila...malej chutilo a nic jej nebolo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. sep 2009 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme ovocie nikdy nevarili, doktorka povedala, ze ak sa prvy mesiac varila zelenina, dalsi mesiac moze ist ovocie uz surove.
27. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babofkaa odkedy si zacala dokrmovat???takze ked malemu teras davam zeleninku varenu,tak o mesiac mozem aj surovu a aj ovocko surove??? :wink:
27. sep 2009 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nam hruska robi trosku problemy, maleho trochu po nej zapeka, ale z ovocia mi zje len to :confused: takze mu ju davam skoro kazdy den.
27. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pajinka, plne sme kojili do 6M, potom varena zelenina a medzi 7a 8M maso a surove ovocie (postruhane). surovu zeleninu zatial nepapa, myslim, ze to neni pre neho dost makke, nevie to pohryzt (ma 6 zubov) /rozzuzlat a bojim sa, aby sa tym nezacal dusit :confounded: .ja uz nemixujem, ani nestruham, davam kusky. ale surova postruhana mrkva by asi bola aj pre mensie deti, len som citala, zevraj je nutricne hodnotnejsia varena :confused:
28. sep 2009 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok