Instantná kaša v štvrtom mesiaci

citronius
17. sep 2013

Ahojte, môžem ako prvú kašu použiť tú instantnú v priesvitných sáčkoch z kauflandu?/ pohánková, kukuričná,celozrná.../?
Moja malá má 4 mesiace a kaše sme ešte nepapali. Veľa som čítala, že sú lepšie. Ďakujem za rady a skúsenosti.

daliana
18. sep 2013

Výrobca Poex? My sme ich dávali, ale až od 7 mesiacov tuším a v pohode 🙂 Veď vyskúšaj, na začiatok zarob takú slabučkú, skôr mliečko ako kašu, ak bude ok tak môžeš postupne aj hustejšie. Ale veľmi by som zatiaľ nepreháňala 😉, 4 mesiace je ešte málo na kašičky v ktorých "stojí lyžica" 🙂 😉 pa

citronius
autor
19. sep 2013

@daliana no veĎ som aj myslela, že najprv také na pitie z fľaštičky. A asi by som skúsila tú ryžovú. Myslím, že je to lepšia voľba ako tie presladené. Ide o to aby som malú aj trošku viac zasýtila a aby sme sa lepšie vyspali.

daliana
19. sep 2013

@citronius Hej, tieto sú čisté, máš pravdu a cenovo tiež vyjdu lepšie ako orig. detské 😉 My sme s nimi nemali problém 🙂 Také riedke, skôr mliečko ako kašu som prvý krát skúšala v 5 mesiacoch sem-tam až do 7 mesiacov. Nám boli dobré aj preto, lebo obaja (dvojičky) mali reflux a po takomto jemne zahustenom mliečku grcali menej. Tak som prestala kupovať toľko toho predraženého Nutritonu na zahusťovanie a dávala trošku tej instantnej - účinok rovnaký 🙂 Od 7 mesiacov sme prešli na hustejšie, to som už mixovala aj s ovocím, vločkami tie kašičky a top bola banánová 🙂 super sladká a pritom bez pridaného cukru 😉 len mliečko+ niektorú z inst. kašičiek + ovs. vločky (najlepšie jemné) a banán - všetko vymixovať ponorným mixérom 🙂 mňamka 😉